اخبار ارز دیجیتال

خرید شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی بازار کریپتو را تکان داد – “”

خرید شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی بازار کریپتو را تکان داد – بورس سیگنال “”

خرید شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی بازار کریپتو را تکان داد

مدیر عامل HSBC، اظهار داشت که خرید شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی حس استراتژیک بسیار خوبی برای تجارت در بریتانیا دارد.

طبق گزارشات کوین گیپ، دولت بریتانیا اعلام کرد که هلدینگ HSBC شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی را خریداری کرد. این اقدام پس از آن صورت می گیرد که آژانس ایالات متحده اقداماتی برای حمایت از سپرده های بانک در حال سقوط انجام داد.

برنامه های HSBC برای مراقبت از شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی

نوئل کوین، مدیر عامل HSBC، اظهار داشت که خرید SVB UK منطق استراتژیک عالی برای تجارت در بریتانیا است. با این حال، هلدینگ HSBC اعلام کرد که قیمت خرید ۱ پوند را به عنوان بخشی از معامله پرداخت کرد.

دولت و بانک انگلیس فروش خصوصی شعبه انگلیسی بانک سیلیکون ولی در حال سقوط را به HSBC آسانتر کردند. وی افزود که سپرده های افرادی که سرمایه گذاری کردند، بدون حمایت مالیات دهندگان محافظت می شوند. در همین حال، بریتانیا مانند ایالات متحده، اقدامات نقدینگی گسترده‌ تری برای سیستم بانکی اعلام نکرد.

طبق اظهار نوئل کوین، این مقام به بخش فناوری بریتانیا رسیدگی خواهد کرد و آنها برای تحقق این وعده تلاش می کنند. پیش از این، وزیر دارایی بریتانیا تاکید کرد که دولت آن و بانک انگلستان مشتاقانه در تلاش هستند تا هر گونه آسیب احتمالی ناشی از شکست SVB را به حداقل برسانند و از آن جلوگیری کنند.

این گزارش حاکی از آن است که SVB UK ولی حدود ۵.۵ میلیارد پوند وام دارد، در حالی که بیش از ۶.۷ میلیارد پوند سپرده دارد. به گزارش HSBC، با این حال، سهام ملموس بانک SVB UK حدود ۱.۴ میلیارد پوند محاسبه می شود.

فروپاشی بانک سیلیکون ولی دوستدار ارز دیجیتال باعث شد که به بازار دارایی های دیجیتال ضربه سنگینی وارد شود. بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، در یک روز حدود ۱۰ درصد کاهش یافت. با این حال، طبق آمار بورس سیگنال “”، قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش یافت.

منبع

میزگرد | به «خصوصی‌سازی» ظلم شد؟- اخبار اقتصاد ایران - | | خبرگزاری |
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا