اخبار ارز دیجیتال

خرید توییتر توسط سرمایه گذار دوج کوین در هاله ای از ابهام است!

خرید توییتر توسط سرمایه گذار دوج کوین در هاله ای از ابهام است!

خرید توییتر توسط سرمایه گذار بزرگ دوج کوین در هاله ای از ابهام است!

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

معامله توییتری ایلان ماسک از علاقه مندان به دوج کوین، در خطر است. زیرا ۹۰٪ از کاربران روزانه این پلتفرم به طور بالقوه ربات هستند.

ایلان ماسک، شخص سال تایم و خبره ارز دیجیتال Dogecoin اظهار داشت که پایگاه کاربران توییتر ممکن است تقریباً به طور کامل از ربات ‌ها یا حساب های فیک تشکیل شده باشد. آمارهای ناخوشایند برای این شرکت ممکن است برای قیمت سهام آن در بازار پایان خوبی نداشته باشد.

طبق بیانیه ماسک، حساب‌ های فیک ممکن است در واقع بیشترین پروفایل را در این پلتفرم داشته باشند. بسیاری از حساب‌ های ایجاد شده صرفاً برای ارسال هرزنامه یا کلاهبرداری از کاربران معتبر، لکه ننگی بر شهرت شرکت و احتمالاً سهام آن است.

سرمایه گذار دوج کوین در مورد حساب های فیک می‌گوید:

این احتمال وجود دارد که بیش از ۹۰ درصد آنها از کاربران فعال روزانه باشد، که این برای تبلیغ ‌کنندگان مهم است.

علاوه بر آسیب به اعتبار، توییتر ممکن است با برخی از مشکلات جدی با تبلیغ کنندگان مواجه شود؛ زیرا کاربران فعال معیار اصلی است که در محاسبه کارایی تبلیغات در نظر گرفته می شود.

تعداد اکانت های معتبر و کاربران واقعی یکی از نکات اصلی مورد توجه افرادی است که مایل به خرید یکی از بزرگترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی در جهان هستند.

تکان خوردن بازار توییتر

با انتشار اخباری در مورد قصد ماسک برای بررسی عمیق مهمترین معیارهای ارائه شده توسط این پلتفرم در فضا، سرمایه گذاران شروع به فروش سریع سهام توییتر خود کردند که باعث افت شدید ۱۰ درصدی در بازار شد.

زمانی که شایعات در مورد خرید احتمالی توییتر توسط دوستدار دوج کوین همه جا پیچید، سهام TWTR بیش از ۵۵ درصد افزایش یافت و در نقطه‌ای به بالاترین حد چهار ماهه رسید. اما با گذشت زمان، ماسک در مسیر سبقت گرفتن از پلتفرم با موانع مختلفی روبرو شده است که خوش بینی افرادی که قصد داشتند سرمایه گذاری کنند را از بین برد.
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا