اخبار ارز دیجیتال

خرید بیت کوین ۱۰۰۰ دلاری در سال ۲۰۲۲ ! – ارز دیجیتال نیوز

خرید بیت کوین ۱۰۰۰ دلاری در سال ۲۰۲۲ ! – ارز دیجیتال نیوز

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

داستان های سرگرم کننده بیت کوین هرگز قدیمی نمی شوند. یکی از این موارد در فوریه ۲۰۱۱ اتفاق افتاد که در آن یک بازی ویدیویی به نام StarCraft مسابقه‌ای را برگزار کرد، که در آن 56 بازیکن از سراسر جهان گرد هم آمدند. حامی مالی این مسابقه جایزه‌ای حدود ۱۰۰۰ دلاری را برای نفرات اول تا چهارم و 25 بیت کوینی را برای هر یک از رتبه‌های پنجم تا هشتم تعیین کرده بود. قیمت بیت کوین در زمان برگزاری این مسابقه فقط 1.65 دلار بود.

چهار بازیکن رتبه های ۵ تا ۸ هر کدام ۲۵ بیت کوین برنده شدند و هیچ گزارشی وجود ندارد که آیا برندگان بیت کوین خود را حفظ کرده اند یا خیر. اگر پاسخ مثبت باشد، هرکدام از آنها به خاطر شرکت در این مسابقه ۱ میلیون دلار جایزه گرفته اند!

دریافت ۷۰,۰۰۰ شیبا رایگان

فقط با تکمیل ثبت نام در صرافی والکس میتونی ۷۰,۰۰۰ شیبا رایگان هدیه بگیری!
دریافت جایزه

اما داستان جالب دیگر این است که یک زوج میانسال اخیراً 1 بیت کوین را به قیمت ۱۰۰۰ دلار خریدند. آنها از معامله خوبی که به دست آورده بودند بسیار خوشحال بودند. بنابراین با یکی از دوستانشان تماس گرفتند تا از وی برای فروش بیت کوینشان راهنمایی بخواهند. زمانی که دوستشان با خوشحالی پیش آنها رفت تا روش فروش را به آنها بیاموزد دید که بیت کوین آنها فقط یک سکه پلاستیکی است که نماد بیت کوین روی آن ضرب شده است.

منبع بین کریپتو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا