اخبار

خروج دولت ترامپ از کاخ سفید ظرف ۲ هفته آینده

، مجله نیوزویک، دونالد ترامپ عصر سه‌شنبه در پیامی ویدیویی به بسته اقتصادی که دوشنبه در کنگره به تصویب رسید، اعتراض کرده و گفت “شاید” دولت بعدی “دولت من باشد.” او همچنین روز دوشنبه با جمعی از قانونگذاران جمهوری‌خواه که قصد دارند با آرای الکترال چندین ایالتی که به جو بایدن رسیده است مخالفت کنند، دیدار داشت. اما در داخل، کاخ سفید برای خروج این دولت آماده می‌شود.

شبکه سی‌بی‌اس نیوز چهارشنداد، کارکنان کاخ سفید ایمیلی از دفتر اجرایی رئیس‌جمهوری آمریکا دریافت کردند و طبق آن باید وسایلشان را جمع کرده و برای خروج از چهارم ژانویه آماده شوند. این ایمیل شامل فهرستی از کارهایی است که باید انجام شوند، مثل بازگرداندن هدایای ریاست جمهوری به اتاق یک، انتقال وسایل شخصی به منزل و تمیز کردن یخچال و مایکروفر.

دستور جدید مدرس خیابانی درباره ثبت‌نام خودروها

در این ایمیل که همراه لیستی از کارهای لازم‌الاجراست، آمده است: کارکنان یک چک لیست جامع در روزهای آتی دریافت خواهند کرد. در گام اول، لطفا فهرست موجودی دفتر خودتان را ثبت کنید و متوجه باشید که مسوول مواردی هستید که در پیوست ذکر شده است.

این در حالی‌ست که رئیس‌جمهوری آمریکا و برخی از متحدان جمهوری‌خواه او همچنان ادعاهای بی‌اساسی را درباره وقوع تقلب انتخاباتی در سوم نوامبر مطرح می‌کنند. هیچ سند و مدرکی برای تایید این ادعاها وجود ندارد و بیش از ۵۰ شکایت در دادگاه‌های ایالتی و فدرال شکست خورده‌اند.

 

منبع: ایسنا

یک شرکت فرابورسی بازارگردان معرفی کرد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا