اخبار ارز دیجیتال

خروج بی‌سابقه ارزهای دیجیتال از صرافی‌ها نشانه چیست؟

خروج بی‌سابقه ارزهای دیجیتال از صرافی‌ها نشانه چیست؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خارج کردن ارزهای دیجیتال از صرافی‌ها ادامه دارد. بنا بر داده‌های منتشرشده، سرمایه‌گذاران با سرعت بیشتری موقعیت‌های خود را در پلتفرم‌های معاملاتی می‌بندند و به دلیل بحران اعتمادی که بین صرافی‌ها و کاربرانشان پدیدار شده است، وجوه خود را به کیف پول‌های سرد و گرم خود منتقل می‌کنند.
صرافی‌های ارزهای دیجیتال پس از سقوط صرافی FTX با یک بحران واقعی مواجه شده‌اند. دارندگان بیت‌کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال، به صورت بی‌سابقه‌ای پلتفرم‌های معاملاتی متمرکز را ترک می‌کنند؛ زیرا سرمایه‌گذاران به دنبال راه‌هایی برای محافظت از دارایی‌های خود هستند. این روند ممکن است تا پایان سال در بازار ادامه یابد.
بر اساس داده‌های زنجیره‌ای، حدود 200 هزار بیت کوین به ارزش 3.4 میلیارد دلار و بیش از 1 میلیون ETH از پلتفرم‌های مختلف معاملات ارزهای دیجیتال متمرکز خارج شده است که این امر آن را به بزرگ‌ترین مهاجرت وجوه از صرافی‌های متمرکز (CEX) از سال 2021 تبدیل می‌کند. کاهش مقدار دارایی‌ها در صرافی‌ها اغلب با روند نزولی و فشار فروش کلی در بازار مرتبط است. هنگامی که معامله‌گران وجوه خود را از بازار آزاد دور می‌کنند، در مقایسه با سرمایه‌گذارانی که وجوه خود را در کیف پول صرافی‌ها ذخیره می‌کنند، تمایل بیشتری به نگهداری آنها دارند و عملاً فروش کم می‌شود.

دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۲۰۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

منبع

هشدار انجمن بلاکچین به کاربران صرافی کوینکس - ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 13 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا