اخبار

خبر جدید درباره آزادسازی سهام عدالت

لطفا برای مشاهده آخرین اخبار بورسی به کانال تلگرام بورس سیگنال مراجعه نمایید.

به گزارش بورس سیگنال، سامانه سهام عدالت جهت رفع برخی از مشکلات کاربری، به‌روزرسانی شده و از امروز تغییرات ذیل در امکانات سامانه سهام عدالت ایجاد شده است:

با توجه به اینکه اگر سهام داران در مدت زمان تعیین شده به سامانه سهام عدالت مراجعه نکنند، روش آزاد سازی غیرمستقیم برای آنها در نظر گرفته خواهد شد، انتخاب روش غیرمستقیم از سامانه حذف گردید.

بر این اساس، اگر سهامداران سهام عدالت صرفا مایل به انتخاب روش آزاد سازی بصورت مستقیم باشند، می‌توانند به سامانه الکترونیکی سهام عدالت مراجعه کنند؛ اما اگر سهامداران مایل به استفاده از روش غیرمستقیم برای آزادسازی سهام عدالت خود هستند، نیازی به مراجعه به سامانه الکترونیکی سهام عدالت نخواهند داشت؛ چراکه این روش به‌صورت پیش فرض، برای سهامداران در نظر گرفته شده است.

طبق آخرین به‌روزرسانی این سامانه، اگر سهامداران سهام عدالت شماره تلفن همراهی که در گذشته در سامانه سهام عدالت (در هنگام ثبت شماره شبا بانکی) ثبت کرده‌اند را نیز فراموش نموده‌اند، هم‌اکنون می‌توانند وارد سامانه شده و شماره تماس جدید خود را بدون نیاز به شماره قبلی، به منظور انتخاب روش آزادسازی به صورت مستقیم، ثبت کنند.

تخطی دولت از حدود اختیارات تفویضی در برگزاری انتخابات مجامع شرکت های سهام عدالت استانی- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − دو =

دکمه بازگشت به بالا