اخبار

“حآفرین” با قیمت کمتر دوباره در فرابورس عرضه اولیه می‌شود- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، تعداد 742 میلیون سهم شرکت ریل پرداز نوآفرین معادل 10درصد سهام این شرکت، فردا(سه‌‌‌شنبه) در حالی در بازار دوم فرابورس ایران به روش ثبت سفارش عرضه می‌شود که پیش‌تر این میزان سهام برای عرضه اولیه در روز 13 اسفندماه جای آگهی شده بود اما عرضه اولیه آن در روز لغو شد.

همچنین این میزان سهام در محدوده قیمتی 4348تا 4448 ریال برای هر سهم و با سهمیه 1300سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد، و دوره ثبت سفارش آن نیز فردا از ساعت 13 تا 17 خواهد بود.

این گزارش می‌افزاید: متعهد خرید شرکت تامین سرمایه دماوند به میزان 50 درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشد.

شایان ذکر است در اعلان قبلی این عرضه اولیه، سهام شرکت ریل پرداز نوآفرین در محدوده قیمتی 5285 تا 5385 ریال برای هر سهم و با سهمیه 700سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی آگهی شده بود.

همچنین تعداد 742 میلیون سهم شرکت ریل پرداز نوآفرین در حالی فردا(19 اسفند) عرضه اولیه می‌شود که از این تعداد، 668میلیون و 520 هزارسهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد 74میلیون و 280 هزار سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

این گزارش می‌افزاید: بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۷ بهمن / انس جهانی طلا به زیر ۱۸۰۰ دلار می‌رسد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا