اخبار ارز دیجیتال

جو بایدن ایلان ماسک و ایکس را به خاطر انتشار اطلاعات نادرست متهم کرد! – “”

جو بایدن ایلان ماسک و ایکس را به خاطر انتشار اطلاعات نادرست متهم کرد! – بورس سیگنال “”جو بایدن ایلان ماسک و ایکس را به خاطر انتشار اطلاعات نادرست متهم کرد!

درگیری مداوم بین دولت ایالات متحده و پلتفرم های رسانه های اجتماعی، مانند X ایلان ماسک، تشدید شده است. جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا درباره انتشار اطلاعات نادرست در پلتفرم‌هایی مانند توییتر و ایکس ابراز نگرانی کرد. او بر مشکل در راستی‌ آزمایی صحت منابع خبری  این پلتفرم ها تاکید کرد. با این حال، به نقل از کوین گیپ، حامیان ایلان ماسک استدلال می کنند که X نقش مهمی در افشای تبلیغات دولتی و افشای حقیقت در مورد مسائل مختلف داشته است.

از زمانی که ماسک زمام امور را در دست گرفت، بحث‌ هایی در مورد آزادی بیان در این پلتفرم وجود داشت. بسیاری از آمریکایی‌ ها به جای رسانه‌ های اصلی، برای کسب اطلاعات قابل اعتماد به X روی آوردند. علاوه بر این، صرافی بایننس و مدیر عامل آن، Changpeng ‘CZ’ Zhao، با سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری در این شرکت، از دستور کار ماسک حمایت کردند. علیرغم این تحولات، هنوز مشخص نیست که چشم انداز رسانه ها تا چرخه بعدی انتخابات چگونه تغییر خواهد کرد.منبع

گزارش نانسن: حدود دو سوم اتریوم‌های استیک شده در اختیار تنها ۵ پلتفرم است
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا