اخبار ارز دیجیتال

جنگ لفظی خالق کاردانو با نهنگ بزرگ بیت کوین! – ارز دیجیتال نیوز

جنگ لفظی خالق کاردانو با نهنگ بزرگ بیت کوین! – ارز دیجیتال نیوز

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

چارلز هاسکینسون، مدیرعامل کاردانو، مایکل سیلور را با تون ویس (Tone Vayes) در شرایط کنونی بازار ارزهای دیجیتال مقایسه کرد. هاسکینسون خاطرنشان کرد که ویس قبلاً بسیار مشهور بود و همه چیز به جز بیت کوین را کلاهبرداری می‌خواند و اکنون مایکل سیلور جای او را گرفته است و می‌گوید که بیت‌کوین تنها راه است و چیزهای دیگر نوعی کلاهبرداری یا اوراق بهادار هستند.
بنیان‌گذار کاردانو یادآوری کرد که کاردانو بسیار غیرمتمرکزتر از بیت کوین است و کاربرد بسیار بیشتری نسبت به بیت کوین که صرفاً یک ابزار ذخیره ارزش (store of value) است، دارد. وی اظهار داشت که مردم نه تنها برای جنبه احتکار و شانس، بلکه برای استفاده از محصولات و خدمات مختلف ارائه‌شده توسط پروژه‌های مبتنی بر کاردانو، اقدام به خرید این توکن می‌کنند.
با این حال، مایکل سیلور کاردانو را یک اوراق بهادار می‌نامد و از نظر هاسکینسون درحالی که تنها مورد واقعی استفاده از بیت کوین درآمدزایی از طریق احتکار و سرمایه‌گذاری‌های مقطعی است، هیچ کس آن را یک اوراق بهادار نمی‌نامد.
در مجموع، بنیان‌گذار کاردانو اعلام کرد که به ادعاهای مدیرعامل مایکرواستراتژی (MicroStrategy) توجه زیادی نمی‌کند و از دیدگاه او، افرادی که تنها به یک نوع تکنولوژی باور دارند، سمی‌ترین و بی فایده‌ترین افراد هستند.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان

فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

منبع

شيبا اينو در صرافى بيت استمپ ليست شد - بورس سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 16 =

دکمه بازگشت به بالا