اخبار ارز دیجیتال

جنسیس گلوبال به دنبال فرار از روند ورشکستگی است – “”

جنسیس گلوبال به دنبال فرار از روند ورشکستگی است – بورس سیگنال “”

جنسیس گلوبال به دنبال فرار از روند ورشکستگی است

جنسیس گلوبال، وام دهنده ارز دیجیتال، به دنبال دستیابی به یک راه حل برای فرار از روند ورشکستگی در چهار ماه آینده است. این پلتفرم، در اعلامیه ورشکستگی خود گفت که به دنبال فرآیند فروش بالقوه یا گرفتن سهام عدالت برای انجام فعالیت های جدید است. راه حلی که از فرآیند فصل ۱۱ به دست می آید، بر کاربران Gemini نیز تأثیر می گذارد. این شرکت گفت گزینه های دستیابی به یک فرصت عالی برای مشتریان جنسیس و کاربران Gemini Earn را بررسی می کند.

هدف چهارماهه جنسیس گلوبال

بلومبرگ در توییتر اذعان داشت که جنسیس می خواهد برای جلوگیری از ورشکستگی احتمالی برنامه ریزی کند.  با این حال، Winklevoss  اذعان کرد که ورشکستگی جنسیس گامی مهم در جهت بازیابی دارایی ‌های کاربران Gemini Earn بود.

بنیانگذار جمینی گفت که شرکت او به دنبال پاسخگویی به Silbert و DCG  است.

در این زمینه، باید دید که آیا سیلبرت در رابطه با زیرمجموعه های DCG مانند Grayscale Bitcoin Trust، که بزرگترین صندوق بیت کوین در جهان است، اقدامات عملی را انجام دهد یا خیر. در همین حال، قیمت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در روز جمعه علیرغم انتشار اخبار ورشکستگی جنسیس گلوبال در سطوح فعلی باقی ماندند. از سوی دیگر، طبق اخبار بورس سیگنال “”، شاخص دلار آمریکا در بحبوحه نگرانی ‌ها از رکود اقتصادی همچنان پایین باقی می ‌ماند.


منبع

رشد ۳۰٪ قیمت توکن RSR؛ دلیل افزایش محبوبیت این توکن چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا