اخبار ارز دیجیتال

جشنواره ۳۰۰۰ دلاری صرافی بیت پین آغاز شد

جشنواره ۳۰۰۰ دلاری صرافی بیت پین آغاز شد

صرافی بیت‌پین جشنواره ۳,۰۰۰ تتری را ترتیب داده است که کاربران می‌توانند با انجام ماموریت‌های خاص شانس شرکت در قرعه‌کشی ۳ جایزه ۱,۰۰۰ تتری را دریافت کنند.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های صرافی‌های ایرانی را جداگانه توضیح می‌دهیم.

این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است.

صرافی بیت‌پین

جشنواره ۳,۰۰۰ تتری بیت‌پین با انجام ماموریت

 • صرافی بیت‌پین اعلام کرد کاربران تا ۲۵ بهمن ماه فرصت دارند تا با انجام ماموریت‌های ویژه در بیت‌پین لند (مرکز جوایز)، شانس شرکت در قرعه‌کشی ۳,۰۰۰ تتری را دریافت کنند و یکی از ۳ برنده خوش‌شانس هدیه ۱۰۰۰ تتری باشند.
 • برای انجام ماموریت‌ها باید به ترتیب زیر عمل کنید:
  ۱- از ۱۵ دی تا پایان ۲۵ بهمن ماه با واریز بیش از ۲۵ میلیون تومان به مدت یک هفته معاملات خود تا سقف ۵۰ میلیون تومان را بدون کارمزد انجام دهید و یک شانس شرکت در قرعه‌کشی ۳۰۰۰ تتری بیت‌پین دریافت کنید (برای انجام ماموریت از سرویس واریز شناسه‌دار استفاده کنید).
  ۲- از ۱۵ دی تا پایان ۲۵ بهمن ماه در صورت دعوت یک دوست و انجام ۳ معامله بالای ۱۰ میلیون تومان، ۲ تتر و ۲۰ میلیون معامله بدون کارمزد از بیت‌پین هدیه بگیرید و ۲ شانس شرکت در قرعه‌کشی ۳۰۰۰ تتری دریافت کنید.
  ۳- با ورود به حساب کاربری خود در بیت‌پین، ماموریت محول شده به خود را انجام دهید. این ماموریت برای کاربران متفاوت خواهد بود.

صرافی اکسکوینو

هشدار اکسکوینو در مورد صفحات جعلی با نام این صرافی

 • صرافی اکسکوینو در خصوص لینک‌ها و صفحات جعلی که با نام این صرافی در شبکه‌های مجازی منتشر شده‌اند، هشدار داد و از کاربران خواست تنها صفحات رسمی این صرافی را دنبال کنند.

صرافی موربیت

انتخاب موربیت به عنوان شرکت دانش‌بنیان در زمینه رمزارزها

 • صرافی موربیت از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان در زمینه ارزهای دیجیتال در کشور انتخاب شد.

صرافی تریتکس

تغییر قوانین استفاده از صرافی تریتکس

 • صرافی تریتکس اعلام کرد که برخی از قوانین خود را در تاریخ ۱۷ دی به‌روزرسانی کرده است و از کاربران خود خواسته است پیش از انجام هر اقدامی ابتدا مقررات جدید این صرافی را مطالعه کنند.

اضافه شدن قابلیت تبدیل مقادیر کم رمزارز به ریال

 • تریتکس اعلام کرد که از آنجایی که حداقل مبلغ قابل انجام معاملات در این صرافی ۳۰۰ هزارتومان است، سرویس جدیدی را اضافه کرده است که کاربران می‌توانند مقادیر کمتر رمزترز را بدون محدودیت مبلغ به ریال تبدیل کنند.

صرافی همتا‌پی

تغییر آدرس کیف پول‌های لایت کوین کاربران همتاپی

 • صرافی همتاپی اعلام کرد با توجه به پروتکل‌های حفظ حریم خصوصی کاربران، آدرس‌های لایت کوین کلیه کاربران تغییر خواهد کرد. کاربران می‌توانند به منظور دستیابی به آدرس‌های جدید، با مراجعه به کیف پول خود، اقدام به دریافت آدرس جدید نمایند.
 • واریز به آدرس‌های قدیمی تنها به مدت یک هفته و با اعلام به پشتیبانی امکان‌پذیر خواهد بود.
 • همتاپی دلیل این موضعوع را تغییرات دوره‌ای آدرس کیف پول دانست که در راستای ارتقای امنیت حساب کاربری و حفظ حریم خصوصی کاربران در شبکه بلاکچین انجام می‌شود.

صرافی کوین‌کده

هشدار کوین‌کده در مورد صفحات جعلی با نام این صرافی

 • صرافی کوین‌کده در خصوص لینک‌ها و صفحات جعلی که با نام این صرافی در شبکه‌های مجازی منتشر شده‌اند، هشدار داد و از کاربران خواست تنها صفحات رسمی این صرافی را دنبال کنند.

صرافی رمزینکس

توقف موقت واریز و برداشت رمزارز لونا کلاسیک در پی ارتقا این شبکه

 • صرافی رمزینکس اعلام کرد با توجه به ارتقای شبکه Terra Classic در روز ۲۴ دی و پشتیبانی رمزینکس از این موضوع، واریز و برداشت ارز لونا کلاسیک (LUNC) از تاریخ ۲۴ دی ماه بسته خواهد شد و زمان فعال شدن مجدد این قابلیت را در اطلاعیه‌های بعد اعلام خواهد کرد.
 • این فرآیند تاثیری بر روی معاملات ندارد و خرید و فروش این ارز در بازار ریالی آن مانند قبل انجام می‌شود.

صرافی اکسیر

اضافه شدن رمزارز دش (Dash) به بازار تتری اکسیر

 • صرافی اکسیر رمزارز دش (Dash) را به بازار تتری خود اضافه کرد.

صرافی تبدیل

توقف موقت واریز و برداشت رمزارز لونا کلاسیک در پی ارتقا این شبکه

 • صرافی تبدیل اعلام کرد با توجه به ارتقای شبکه Terra Classic در روز ۲۴ دی و پشتیبانی تبدیل از این موضوع، واریز و برداشت ارز لونا کلاسیک (LUNC) از تاریخ ۲۴ دی ماه بسته خواهد شد و زمان فعال شدن مجدد این قابلیت را در اطلاعیه‌های بعد اعلام خواهد کرد.
 • این فرآیند تاثیری بر روی معاملات ندارد و خرید و فروش این ارز در بازار تومانی، تتری و خرید آسان، مانند قبل انجام می‌شود.

کاربران میهن بلاکچین توجه داشته باشید که برای مشاهده و مقایسه بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

میهن بلاکچین

منبع

افزایش قیمت ان اف تی دونالد ترامپ - ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هشت =

دکمه بازگشت به بالا