اخبار ارز دیجیتال

جشنواره کارمزد صفر صرافی کوکوین – “”

جشنواره کارمزد صفر صرافی کوکوین – بورس سیگنال “”

کارمزد صفر صرافی کوکوین

صرافی کوکوین یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان است. این صرافی به مناسبت پنجمین سالگرد آغاز به کار خود برنامه ها و جشنواره های متنوعی را در نظر گرفته است. یکی از این برنامه ها، فرصت محدود برای کاربران برای انجام معاملات بیت کوین و اتریوم با کارمزد صفر است.

صرافی کوکوین که در سال ۲۰۱۷ آغاز به کار کرده است هم اکنون بیش از ۲۰ میلیون کاربر از ۲۰۰ کشور در سرتاسر جهان دارد. این صرافی بیش از ۱۲۰۰ جفت ارز را برای معاملات ۷۰۰ ارز دیجیتال ارائه می دهد. حجم معاملات کوکوین بیش از ۲ تریلیون دلار است.

کارمزد صفر در صرافی کوکوین به مدت محدود

یکی از برنامه های اعلام شده به مناسبت سالگرد آغاز به کار این صرافی، امکان انجام معاملات جفت ارزهای بیت کوین و اتریوم با کارمزد معاملاتی صفر است. طبق اخبار اعلام شده، از ۱۲ تا ۱۹ اکتبر (۲۰ تا ۲۷ مهر)، کاربران می توانند معاملات خود را در جفت ارزهای بیت کوین/ تتر، بیت کوین / یو اس دی سی، بیت کوین/ تی یو اس دی، بیت کوین/ دای، اتریوم / تتر، اتریوم / یو اس دی سی، اتریوم / تی یو اس دی، اتریوم / دای و اتریوم / بیت کوین بدون پرداخت هزینه میکر و تیکر انجام دهند.

این اقدام کوکوین که یکی از کم کارمزدترین صرافی های ارز دیجیتال است می تواند موجب ایجاد انگیزه در کاربران غیرفعال و خروج بازار از حالت رکود در وضعیت خرسی طولانی مدت آن شود.

اگر تا به حال در این صرافی فعالیت نکرده اید می توانید از این فرصت محدود برای به حداقل رساندن هزینه های معاملاتی خود استفاده کنید. با مراجعه به صفحه آموزش کار با صرافی کوکوین می توانید مراحل ثبت نام و انجام معامله در این پلتفرم بین المللی را فراگرفته و از آن استفاده کنید.

برای آگاهی از سایر برنامه ها و طرح های کوکوین می توانید آخرین اخبار صرافی ها را در سایت بورس سیگنال “” دنبال کنید.

منبع

گزارش عجیب وال استریت ژورنال در مورد پشتوانهUSDT؛ آیا تتر در آستانه ورشکستگی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 19 =

دکمه بازگشت به بالا