اخبار

جزئیات بررسی چشم‌انداز بورسِ 1400 در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، محمدمهدی مفتح در تشریح نشست دیروز عصر کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: این کمیسیون وظیفه نظارت بر اجرای قانون بودجه را در طول سال برعهده دارد، بنابراین ما برای اولین جلسه در سال جدید از مسئولان اقتصادی کشور برای بررسی چشم‌انداز بازار سرمایه و وضعیت اقتصادی با محوریت وضعیت درآمدهای کشور دعوت بعمل آوردیم.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: در این نشست دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی، بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کل کشور، دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، پارسا رئیس سازمان امور مالیاتی و قنبری رئیس سازمان خصوصی‌سازی به همراه معاونان و کارشناسان دستگاه های مربوطه خود حضور یافتند.

شاخص بورس 39 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

وی تصریح کرد: این مسئولان ابتدا گزارش و تصویری از چگونگی اجرای قانون بودجه سال 1400 را ارائه کرده و در ادامه برنامه های خود را برای تحقق درآمدهای بودجه در سال جاری و دیگر موضوعات مربوطه برای نمایندگان مجلس تشریح کردند.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: همچنین برای جلسه روز سه‌شنبه این کمیسیون هم از نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه دعوت کرده‌ایم تا درباره عملکرد منابع و مصارف(دریافت‌ها و پرداخت‌ها) قانون بودجه سال 99 و اقدامات بعمل آمده جهت اجرای قانون بودجه سال 1400مطالب خود را بیان کند.

خانه ملت، مفتح اظهار کرد: کمیسیون برنامه، بودجه و م­حاسبات مجلس در این جلسات تلاش دارد تا تصویر کلی از نحوه اجرای بودجه سال 1400 بدست آورده و راهکارهای اجرایی آن و موانع احتمالی که دستگاه‌های اجرایی با آن مواجه خواهند شد را شناسایی کند.

افت 47 هزار واحدی شاخص بورس در مرداد امسال- اخبار بازار سهام | بورس - | ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا