اخبار ارز دیجیتال

توکن‌سوزی عظیم: یک کوادریلیون بیبی دوج سوزانده شد!

توکن‌سوزی عظیم: یک کوادریلیون بیبی دوج سوزانده شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تیم توسعه‌دهنده بیبی دوج کوین به تازگی اعلام کرده که به دنبال دریافت تأیید جامعه، یک کوادریلیون توکن BabyDoge را در تاریخ ۱ دسامبر سوزانده و برای همیشه از چرخه حذف کرده است.
این اطلاعیه یک هفته پس از آن منتشر شد که جامعه بیبی دوج به طور گسترده به پیشنهادی برای از سرگیری توکن‌سوزی‌های ماهانه این ارز دیجیتال رأی داد. پس از دریافت تأیید جامعه، تیم بیبی دوج اعلام کرد که اولین دوره توکن‌سوزی در ۱ دسامبر اجرا خواهد کرد.
البته تیم بیبی دوج اعلام کرده که میزان توکن‌سوزی‌های ماهانه به اندازه موارد قبلی نخواهد بود؛ زیرا این توکن‌ها از خزانه بیبی دوج دریافت نمی‌شوند:

ما می‌توانیم توکن‌سوزی‌های ماهیانه را برگردانیم، اما آنها به شکل توکن خزانه نخواهند بود؛ زیرا ما به توکن‌های خزانه برای پاداش‌های فارمینگ نیاز داریم.

بیبی دوج کوین یکی از پروژه‌های ارز دیجیتالی است که مقادیر زیادی از عرضه خود را از طریق یک سری تلاش‌ها سوزانده است. بر اساس داده‌های ارائه‌شده در پلتفرم بیبی دوج سواپ (Baby Doge Swap)، از مجموع عرضه ۴۲۰ کوادریلیون واحدی این توکن، تیم توسعه‌دهنده آن تاکنون ۲۰۰٫۵ کوادریلیون واحد BabyDoge را سوزانده است.
علی‌رغم توکن‌سوزی‌های بزرگی که در گذشته انجام شده، تیم بیبی دوج همچنان برای کاهش عرضه توکن خود تلاش می‌کند. برای مثال، اخیرا گزارش شده که این تیم در حال بررسی راه‌اندازی یک پورتال رسمی توکن‌سوزی است که هولدرها را قادر می‌سازد تا به طور داوطلبانه، توکن‌های BabyDoge خود را بسوزانند.
در زمان نگارش این خبر بیبی دوج در محدوده قیمتی ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰۱۱۴۷ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۳٫۵ درصد رشد دارد.

توکن‌سوزی عظیم: یک کوادریلیون بیبی دوج سوزانده شد! دریافت ۲۰۰,۰۰۰ شیبا رایگان
جشنواره ویژه صرافی ارز پلاس با ۲۰۰,۰۰۰ شیبا جایزه برای هر نفر!
دریافت جایزه
منبع کریپتو بیسیک

منبع

شرایط ماینرها سخت‌تر از همیشه؛ استخراج بیت کوین زیر ۲۰هزار دلار صرفه ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا