اخبار ارز دیجیتال

تمام کاربران آمریکایی اینستاگرام و فیسبوک اکنون می‌توانند NFTهای خود را ارسال کنند

تمام کاربران آمریکایی اینستاگرام و فیسبوک اکنون می‌توانند NFTهای خود را ارسال کنند

شرکت متا امروز اعلام کرد که تمام کاربران فیسبوک و اینستاگرام در ایالات متحده اکنون می‌توانند کیف پول خود را متصل کرده NFT های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. همچنین تمام کاربران در ایالات متحده می‌توانند NFT های خود را به‌طور مشترک و همزمان در فیسبوک و اینستاگرام ارسال کنند.

همانطور که متا در پست جدید وبلاگ خود توضیح می‌دهد، کاربران فیسبوک و اینستاگرام اکنون می‌توانند کیف پول‌های خود مانند Rainbow، MetaMask و Trust Wallet را برای ارسال آیتم‌های کلکسیونی دیجیتالی که از شبکه اتریوم، Polygon و Flow استفاده می‌کنند، به حساب خود متصل کنند.

ارسال NFT در اینستاگرام و فیسبوک

برای اشتراک گذاری NFT در فیسبوک و اینستاگرام، کاربران ابتدا باید آخرین نسخه برنامه‌ها را دانلود و نصب کنند. علاوه بر این، باید کیف پول دیجیتال مورد نظر خود را نیز روی گوشی نصب داشته باشند. پس از ورود به شبکه‌های اجتماعی متا، می‌توانید از تب «مجموعه‌های دیجیتال» (digital collectibles) در بخش تنظیمات، کیف پول دلخواه خود را به آن‌ها متصل کنید.

متا می‌گوید که پس از انجام این مراحل، یک اعلان روی صفحه نمایش برای کاربران باز می‌شود که در آن باید رمز کیف پول خود را وارد کنند. پس از انجام برخی دستورالعمل‌ها، اعلان دومی نمایش داده می‌شود که در آن باید روی گزینه «Sign» ضربه زد تا در نهایت اتصال کیف پول به حساب کاربران تایید شود.

با انجام این مراحل، می‌تواند NFT های خود را به صورت مستقیم از کیف پول موجود در برنامه‌های فیسبوک یا اینستاگرام مشاهده کنید.

همچنین می‌توان به شیوه ارسال پست‌های معمولی یا مستقیما از طریق کیف پول خود با انتخاب گزینه «اشتراک‌گذاری در فید» NFT های خود را به اشتراک گذاشت که در بخش کلکسیونی جدیدی قابل مشاهده خواهند بود.

متا ابتدا در اردیبهشت ماه، استفاده آزمایشی از قابلیت‌های NFT را در دسترس کاربران اینستاگرام و سپس در تیر ماه این قابلیت را برای کاربران فیسبوک ارائه کرده بود.

منبع

رشد اکوسیستم کاردانو؛ بیش از ۵۰۰ پروژه روی کاردانو در حال توسعه است
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هفده =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا