اخبار ارز دیجیتال

تلاش پالیگان و مسترکارت برای فتح دنیای موسیقی!

تلاش پالیگان و مسترکارت برای فتح دنیای موسیقی!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

غول پرداخت جهانی مسترکارت (Mastercard) با برنامه شتاب‌دهنده جدید خود، مبتنی بر پالیگان برای کمک به نوازندگان در ایجاد و گسترش حرفه خود از طریق وب ۳، قصد دارد فعالیت خود در حوزه بلاکچین را گسترش دهد. این برنامه به پنج هنرمند نوظهور کمک می‌کند تا برندهای خود را در فضای وب ۳ راه‌اندازی و مدیریت کنند و در عین حال، اهدافی همچون آموزش مردم در صحنه موسیقی در مورد راه‌هایی که فناوری وب ۳ می‌تواند به آنها در این زمینه کمک کند، دنبال می‌کند.
این شرکت برنامه “Mastercard Artist Accelerator” خود را از طریق یک پست وبلاگی در 7 ژانویه اعلام کرد و بیان کرد که از بهار امسال، پنج نوازنده نوظهور از سرتاسر جهان را انتخاب و با مربیانی مرتبط خواهد کرد که به آنها کمک می‌کند نام تجاری خود را در فضای موسیقی وب ۳ ایجاد کنند. این هنرمندان به رویدادهای ویژه، انتشار موسیقی و موارد دیگر دسترسی انحصاری خواهند داشت. در این برنامه به هنرمندان آموزش داده می شود که چگونه برند خود را از طریق وب ۳، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و متاورس، عرضه کنند.
مسترکارت همچنین یک مجموعه NFT به نام “Mastercard Music Pass” را نیز برای کسانی که برای این برنامه انتخاب نشده‌اند، راه‌اندازی می‌کند. هدف از این کار، ایجاد بستر مناسب برای همکاری با کمپانی‌های فعال در حوزه موسیقی می‌باشد که مباحث آموزشی و منابع منحصربه‌فرد را در اختیار هولدرها قرار دهند.
در همین راستا، رایان وات، مدیرعامل استودیوی پالیگان نیز می‌گوید:

وب ۳ این پتانسیل را دارد که به هنرمندان کمک کند تا پایگاه هواداران خود را افزایش دهند، امرار معاش کنند و با توجه به شرایط خاص خود، رسانه‌های جدیدی را برای ارتباط با هواداران معرفی کنند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!
شروع


به نظر می‌رسد که پالیگان درحال تبدیل شدن به مرکزی برای پروژه‌های وب ۳ مرتبط با موسیقی است. در 6 دسامبر، گزارش شد که گروه موسیقی وارنر (Warner Music Group) قرار است با Polygon Studios برای ایجاد یک پلتفرم موسیقی وب ۳ به نام LGND Music همکاری کند.
مسترکارت نیز به طور فعال مشارکت خود را در بخش بلاکچین و کریپتو افزایش داده است. در ژانویه 2022، مسترکارت با همکاری کوین بیس، امکان استفاده از کارت‌های خود را برای خرید NFT در بازار کوین بیس فراهم کرد.


منبع

کوین تلگراف

منبع

مایکروسافت چند میلیارد دلار دیگر در شرکت سازنده ChatGPT سرمایه‌گذاری کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا