اخبار

تشریح جزییات مرحله جدید پیش‌فروش خودرو / افزایش ۵۵ درصدی تحویل خودرو

، مجید باقری در حاشیه مراسم قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده خودرو گفت: در مراسم قرعه‌کشی امروز حدود ۱۰ هزار نفر از مجموع یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفری که ثبت‌نام کرده‌اند، خودرو دریافت خواهند کرد.

وی در جواب سوالی که اگر خودروسازان دارای خودرو هستند چرا آن را وارد بازار نمی‌کنند، گفت: از بهمن ماه سال گذشته همزمان با التهاب بازار خودرو، شرکت خودروسازی سایپا حدود ۱۲۳ هزار خودرو تحویل متقاضیان داده است که این میزان از ابتدای سال تاکنون نشان‌دهنده این است که حدود ۵۵ درصد خودرو بیشتر تحویل مردم شده است که این مسئله نشان‌دهنده اهتمام مدیران خودروسازی سایپا به تسهیل عرضه و روند تحویل خودرو به مردم است.

شرایط بازار ارز مسیر بهتر شدن است / تورم را به ۲۲ درصد می‌رسانیم

قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش در خصوص خودروهای موجود در پارکینگ‌ها نیز گفت: برخی از خودروها به دلیل مشکلات در تامین قطعات در پارکینگ‌ها وجود دارند.

باقری با اعلام خبر بازگشایی سایت ثبت‌نام برای پیش‌فروش خودرو گفت: در این مرحله حدود ۹ محصول پیش‌فروش خواهد شد و ۳ محصول در این طرح جدید بوده و خودروی شاهین نیز برای اولین بار پیش‌فروش می‌شود.

وی ادامه داد: در این طرح جدید در مجموع ۴۰ هزار خودرو پیش‌فروش خواهد شد و متقاضیان خرید شاهین می‌توانند با پیش‌پرداخت ۸۰ میلیون تومان اقدام به خرید این خودرو کنند.

قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش در خصوص قیمت و زمان نهایی تحویل خودرو گفت: در طرح پیش‌فروش فعلی مبلغی به عنوان علی‌الحساب از متقاضیان دریافت می‌شود و از الباقی مبلغ بسته به قیمت خودرو، در زمان تحویل محاسبه خواهد شد.

باقری در مورد شروط مورد نیاز برای پیش‌خرید این خودروها نیز گفت: تمامی شروط مورد نیاز برای فروش فوق‌العاده در این طرح نیز لحاظ شده است.

وی در خصوص امتیاز پیش‌فروش امروز نسبت به فروش‌های بعدی نیز گفت: زمان تحویل و عدم تکمیل ظرفیت در مورد خودروها مطرح است؛ به طوری که شاید متقاضی خرید خودرو در طرح پیش‌فروش بعدی به دلیل تکمیل ظرفیت نتواند آن را خریداری کند و اولویت تحویل خودرو بر اساس زمان ثبت‌نام است.

قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش در مورد تعهدات پیش‌فروش خودروهای معوقه نیز گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ها تا ۳ ماه فرصت اولیه برای واگذاری خودرو به متقاضیان قبلی برنامه‌ریزی شده و پس از آن نوبت به متقاضیان بعدی طرح پیش‌فروش خواهد رسید.

 

منبع: ایلنا

نشست امروز رئیس سازمان بورس در مجلس بدون خروجی خاصی برگزار شد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا