اخبار ارز دیجیتال

ترون میلیاردها تی آر ایکس را از بایننس حذف کرد!

ترون میلیاردها تی آر ایکس را از بایننس حذف کرد!

ترون میلیاردها تی آر ایکس را از بایننس حذف کرد!

دو و نیم میلیارد TRX توسط ترون از بایننس حذف شد تا از De-Peg USDD جلوگیری شود.

در توییت اخیر، TRON DAO Reserve که استیبل کوین USDD را مدیریت می‌کند، می‌گوید ۲.۵ میلیارد TRX را از بایننس خارج می ‌کند تا از صنعت کلی بلاک چین و بازار ارزهای دیجیتال محافظت کند.

با توجه به این موضوع، ذخیره TRONDAO دو تراکنش متفاوت از WhaleAlerts را در دو توییت جداگانه به اشتراک گذاشت.

اولین تراکنش مربوط به ۳۳۹,۹۹۹,۹۹۹ TRX (16,960,959 دلار) است که از بایننس به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است. تراکنش دوم نیز ۴۹۹,۹۹۹,۹۹۹ TRX (25,173,868 دلار) است که از بایننس به کیف پولی ناشناخته منتقل شده است.

در حین فروش فعلی بازار، Tron DAO Reserve قبلاً به اشتراک گذاشت که ۷۰۰ میلیون USDC (به ارزش نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار) برای دفاع از میخ USDD به TRON DAO Reserve تزریق شده است. همچنین در توییتی اعلام شد که ۱۰۰ میلیون دلار USDC دیگر برای خرید TRX بیشتر به بایننس واریز شده است.

جاستین سان، بنیانگذار ترون اظهار داشت: دیروز، ۵۰۰ میلیون USDC دیگر نیز توسط ذخیره TronDAO برای دفاع از میخ USDD دریافت شد.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، Tron DAO اعلام کرد که عرضه ۶۵۰ میلیون USDC در ترون را به میزان ۲.۵ میلیارد دلار افزایش داده است. می گوید که این کار را برای «حفاظت از صنعت کلی بلاک چین و بازار کریپتو» انجام داده است.

از ابتدای هفته، Tron برای دفاع از اکوسیستم خود مبارزه کرده است؛ زیرا بنیانگذار این ارز دیجیتال، جاستین سان گزارش داد که نرخ سرمایه کوتاه‌سازی TRX در Binance به منفی ۵۰۰ درصد در آوریل کاهش یافته است. او در نتیجه اظهار داشت که Tron DAO Reserve  ۲ میلیارد دلار برای مبارزه با “شورت های عظیم” مستقر کرده است.

اقدام قیمت TRX و USDD

ترون TRX نیز سرنوشتی مشابه بقیه بازار داشته است. از هفته گذشته ۳۰.۷۸ درصد سقوط کرده است. پس از سقوط به پایین‌ ترین سطح روزانه ۰.۰۴۶ دلار، TRX در حال حاضر با کاهش ۱۶.۴۵ درصدی در ۰.۰۵۰ دلار معامله می‌شود. TRX قرار است سومین روز متوالی از دست دادن خود را از ۱۳ ژوئن رقم بزند.

در همین حال، استیبل کوین Tron، USDD، به ازای هر داده CoinMarketCap، با کاهش ۱.۱۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، ۰.۹۷ دلار معامله شد. USDD، که شباهت‌هایی با ترا UST  دارد، یک استیبل کوین الگوریتمی است. USDD که در ۵ مه راه اندازی شد به منظور حفظ برابری با دلار است.
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا