اخبار ارز دیجیتال

ترا قصد خرید ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین برای ذخایر UST دارد

ترا قصد خرید ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین برای ذخایر UST دارد

تیم ترا در حال خرید ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین برای ذخایر پروژه استیبل کوین UST خود است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، دو وون (Do Kwon) موسس ترافورم لبز و ترا (LUNA) برنامه‌های خود در خصوص انباشت ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین برای افزودن به ذخایر پروژه استیبل کوین ترا (UST) را اعلام کرد. وی تاکید کرد که استیبل کوین ترا، TerraUSD (UST) با پشتوانه ۱۰ میلیارد دلاری در ذخایر بیت کوین، دوران پولی جدیدی از استاندارد بیت کوین را به وجود خواهد آورد.

ترا یک پلتفرم بلاک چین غیرمتمرکز بوده که تخصص آن در صدور استیبل کوین است. استیبل کوین UST یک استیبل کوین الگوریتمی با پشتوانه ارزش دلاری است. ارزش دلاری این استیبل کوین نیز عمدتا از طریق توکن بومی لونا حفظ می‌شود.

در حال حاضر اطلاعات اندکی در خصوص این پروژه وجود دارد، هرچند وون در تاریخ ۱۴ مارس (۲۳ اسفند) در توییتر خاطرنشان کرده است که ترا برای ایجاد ذخایر خود به فروش توکن بومی لونا نمی‌پردازد و به زودی اطلاعات بیشتری منتشر می‌کند.

وون هم‌چنین با خوش‌بینی تاکید کرده است که استیبل کوین TerraUSD (UST) با پشتوانه ۱۰ میلیارد دلاری در ذخایر بیت کوین، دوران پولی جدیدی از استاندارد بیت کوین را به وجود خواهد آورد.

وی افزود:

خرج کردن پول الکترونیکی P2P بسیار آسانتر و حفظ و نگهداری آن نیز جذابتر است.

توییت وون درمورد استیبل کوین ترا

وون در پاسخ به این سوال که آیا این برنامه‌ها در حال انجام است یا صرفا در مرحله ایده قرار دارد گفت:

من فرق این دو را متوجه نمی‌شوم. ما هم‌اکنون نیز در حال خرید بیت کوین هستیم.

وون هم‌چنین در پاسخ به پرسش کاربران توییتر در خصوص اینکه ذخایر بیت کوین برای چه مواردی استفاده می‌شود گفت که این سرمایه‌ها برای متوقف ساختن بازخرید کوتاه‌مدت UST و برای ذخیره فارکس غیرمتمرکز استفاده خواهد شد.

وون در توییتر با اشاره به جک دورسی که یکی از طرفداران بیت کوین و مدیرعامل سابق توییتر است خاطرنشان کرد که ما خرید بیت کوین را آغاز کرده‌ایم و توییتر می‌تواند این صحبت من را تایید کند.

این دومین بار است که وون در ماه جاری به برنامه‌های خود در خصوص تقویت ذخایر پشتوانه استیبل کوین ترا اشاره می‌کند.

پس از آنکه TFL در روز جمعه ۱۲ میلیون توکن لونا (تقریبا معادل با ۱ میلیارد دلار) به منظور حمایت از رشد اکوسیستم ترا به بنیاد لونا اهدا کرد، وون اذعان داشت که این پروژه تا زمانی به افزایش ذخایر خود ادامه می‌دهد که هیچکس نتواند پشتوانه نداشتن استیبل کوین UST را مدعی شود.

در حال حاضر ارزش بازار UST معادل با ۱۵.۱۲ میلیارد دلار است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا