اخبار ارز دیجیتال

تراکنش های دوج کوین با بهبود بازار کریپتو افزایش می یابد

تراکنش های دوج کوین با بهبود بازار کریپتو افزایش می یابد

تراکنش های دوج کوین با بهبود بازار کریپتو افزایش می یابد

خالق دوج کوین افزایش شدید تعداد تراکنش‌ های زنجیره‌ ای را خبر داد، زیرا این متریک به طور ناگهانی به تقریباً ۷۰۰۰۰ عملیات در ۲۴ ساعت گذشته رسید.

افزایش تعداد معاملات در Doge با بهبود غیرمنتظره بازار ارز دیجیتال همراه شد. اتریوم و بیت کوین در معاملات آخر هفته در حال افزایش بودند؛ زیرا دو ارز دیجیتال بزرگ به ترتیب ۱۱ و ۶ درصد رشد کردند. خوب، تراکنش‌های بلاک چین دوج نیز افزایش می‌یابند.

عملکرد قیمت میم کارنسی دوج کوین در حال افزایش حدود ۵٪ به ارزش خود است که یک افزایش ملایم است. برای چنین دارایی نوسانی دلیل بالقوه پشت سرگذاشتن تعداد تراکنش ها در شبکه Dogecoin ممکن است افزایش فعالیت نهنگ ها باشد.

با توجه به اینکه بازار نشانه‌هایی از بهبودی را نشان می‌دهد، نهنگ ‌ها به طور بالقوه در آستانه یک دوره بازیابی بالقوه، DOGE بیشتری را به خطر می‌اندازند.

برای اولین بار در پنج ماه گذشته، Dogecoin در طول حرکت خود به پایین ترین سطح خود رسید که نشان دهنده یک معکوس بالقوه در بازار است.

افزایش سریع حجم معاملات XRP ممکن است منجر به اقدام غیرمعمول قیمت شود. در این مورد، دوره بازیابی کوچک Dogecoin تقریباً بلافاصله به پایان می رسد زیرا حجم زیادی در بازار وجود ندارد که بتواند فشار فروش دیگری را جذب کند.

بزرگترین میم کوین بیش از یک سال است که پس از رسیدن به ATH در ماه می ۲۰۲۱، در یک روند نزولی شدید حرکت می کند.

در زمان انتشار این مقاله توسط بورس سیگنال “”، دوج کوین با قیمت ۰.۰۶۶ دلار معامله می شود. آمار این بلاک چین حدود ۱۵ درصد افزایش قیمت را در هفت روز آخر معاملات نشان می دهد.
منبع

بازار رها شده روزانه هزار میلیاردی رمز ارز/ پیشنهاد مجلس برای صنعت و بازار رمز ارز چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

دکمه بازگشت به بالا