اخبار ارز دیجیتال

تحولی عظیم برای رمزارز فایل کوین با معرفی ماشین مجازی جدید – “”

تحولی عظیم برای رمزارز فایل کوین با معرفی ماشین مجازی جدید – بورس سیگنال “”

تحولی عظیم برای رمزارز فایل کوین با معرفی ماشین مجازی جدید

ماشین مجازی فایل کوین، فرصت های بی حد و حصری را برای Data DAO، DeFi، ذخیره سازی دائمی و غیره ایجاد می کند.

روز سه‌شنبه، ۱۴ مارس، پلتفرم ذخیره‌ سازی غیرمتمرکز Filecoin از ابتکار جدیدش رونمایی کرد. این پلتفرم از راه‌اندازی ماشین مجازی Filecoin (FVM) در بلاک چین اصلیش  خبر داد. راه اندازی FVM قراردادهای هوشمند و قابلیت برنامه ریزی کاربر را به بلاک چین Filecoin اضافه می کند.

همزمان با اعلام این خبر، معاملات رمزارز فایل کوین (FIL) نیز افزایش یافت. در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت FIL تا ۷.۴۷ دلار افزایش یافت. تا زمان انتشار این مقاله از بورس سیگنال “”، Filecoin (FIL) با ۱۰.۶۷ درصد افزایش به قیمت ۶.۹۷ دلار و ارزش بازار ۲.۸ میلیارد دلار معامله می شود.

با استفاده از ماشین مجازی Filecoin (FVM)، توسعه دهندگان می توانند کد سفارشی را برای اجرا در بلاک چین فایل کوین بنویسند و مستقر کنند. این فرایند می تواند پتانسیل عظیم اقتصاد داده باز را فعال کند. در نتیجه، توسعه ‌دهندگان اکنون می ‌توانند عوامل کلیدی مانند «ذخیره‌سازی، بازیابی و محاسبه اطلاعات آدرس ‌دهی محتوا» را تقویت کنند و نوآوری کنند.

معرفی قابلیت برنامه ‌ریزی کاربر با FVM یک پیشرفت بزرگ در فعال کردن قابلیت ‌های ذخیره‌ سازی غیرمتمرکز است. خوان بنت، مدیر عامل و بنیانگذار Protocol Labs، در مورد این توسعه صحبت کرد:

FVM یک گام بزرگ رو به جلو برای بلاک چین و وب ۳ است. این پلتفرم به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا انواع جدیدی از برنامه ها را بسازند و قدرت قراردادهای هوشمند را به اطلاعات مقیاس بزرگ برساند.

ویژگی های ماشین مجازی فایل کوین

به نقل از کوین گیپ، ویژگی ‌های جدید و جالب ماشین مجازی Filecoin، ابزار و ارزش شبکه Filecoin را بهبود می‌ بخشد. این بیشتر به Filecoin در دموکراتیزه کردن خدمات ابر متمرکز در بازارهای دسترسی آزاد کمک می کند.

Filecoin خاطرنشان کرد که FVM فرصت های بی حد و حصری را برای Data DAO، دیفای، ذخیره سازی دائمی و دیگر شبکه های لایه ۲ ایجاد می کند. علاوه بر این، به توسعه‌ دهندگان کمک می‌ کند تا دسته‌های جدیدی از بازارها، برنامه ‌های سفارشی و سازمان‌ ها را ایجاد کنند. همه این موارد حول راه‌حل ‌های ذخیره ‌سازی اطلاعات فایل کوین ساخته شدند.

برخی از مثال‌های کلیدی کاربرد FVM عبارتند از: مدیریت داده‌ ها و همچنین کشف و شهرت مشارکت‌ کنندگان شبکه. علاوه بر این، Defi، مدیریت داده، قابلیت همکاری متقابل و یکپارچه‌ سازی نیز از عوامل کلیدی هستند.

منبع

کشف و ضبط ۴۰۰ دستگاه ماینر غیر مجاز در کردستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا