تحلیل سهام

تحلیل قیمت کاردانو: تقویت بالاتر از 1.3 دلار | 2 دی – بورس سیگنال

تحلیل قیمت کاردانو: تقویت بالاتر از 1.3 دلار | 2 دی – بورس سیگنال

تحلیل قیمت کاردانو: تقویت بالاتر از 1.3 دلار | 2 دی

قیمت کاردانو امروز صعودی بوده و انتظار داریم با تقویت بالاتر از ۱.۳۰ دلار، قیمت در ۲۴ ساعت آینده تا سطوح بالاتر و احتمالا ۱.۴۰ دلار رشد کند.

نکات مهم تحلیل قیمت کاردانو:

  • قیمت کاردانو امروز صعودی بوده است.
  • یک سقف بالاتر در ۱.۳۷ دلار به ثبت رسیده است.
  • تقویت بالاتر از مقاومت ۱.۳۰ دلار در حال انجام است.

بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته رفتار متفاوتی داشته است. پیشروان بازار رفتار رنجی داشته اند و کاردانو رشد ۳.۵ درصدی را تجربه کرده است.

کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته

ارز دیجیتال ADA در ۲۴ ساعت گذشته در رنج بین ۱.۳۰ تا ۱.۳۷ دلار معامله شده که نوسان متوسط را نشان می دهد. حجم معاملات ۴.۳ درصد افزایش یافته و به ۱.۶۵ میلیارد دلار رسیده است. همزمان، ارزش بازار کاردانو به حدود ۴۴.۵۸ میلیارد دلار رسیده که آن را در جایگاه هفتم ارزهای دیجیتال برتر قرار داده است.

در نمودار ۴ ساعته، قیمت توانسته بالاتر از ۱.۳۰ دلار کف مناسبی را ثبت کند که می توان از این جایگاه تلاش برای افزایش قیمت را پیش بینی کرد.

نمودار چهارساعته قیمت کاردانو / دلار

نمودار چهارساعته قیمت کاردانو / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

پرایس اکشن کاردانو در هفته های اخیر بالاتر از حمایت ۱.۲۰ دلار در حال کاهش قیمت بوده است. این حمایت چندین بار تست شد و رنج معاملات هر بار باریک تر شد.

پس از ثبت یک سقف پایین تر در ۱.۳۰ دلار در ۱۹ دسامبر، جفت کاردانو / دلار حمایت ۱.۲۰ را برای آخرین بار تست کرد و دیروز شروع به افزایش قیمت نمود. قیمت ADA تا ۱.۳۷ دلار افزایش یافته که نشان می دهد سقف های بالاتر قوی شکل گرفته اند.

بنابراین، ساختار بازار دوباره گاوی شده است. اگر تقویت فعلی با افزایش بیشتر قیمت به اتمام برسد، شکسته شدن مقاومت ۱.۴۰ دلار می تواند موجب قدرت گرفتن بازار شود. این می تواند نشان دهنده معکوس شدن روند در هفته های آینده باشد.

جمع بندی

تحلیل قیمت کاردانو امروز صعودی است و ریتریسمنت های جزئی و تقویت بالاتر از سطح ۱.۳۰ دلار می تواند به بالارفتن قیمت در ادامه روز منتهی شود. احتمال افزایش قیمت تا مقاومت ۱.۴۰ دلار وجود دارد.
منبع

علت رالی چشمگیر شیبا اینو مشخص شد! - ارز دیجیتال نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + شش =

دکمه بازگشت به بالا