تحلیل سهام

تحلیل قیمت چین لینک: فتح قله سالانه و ادامه راه | 9 مهر – “”

تحلیل قیمت چین لینک: فتح قله سالانه و ادامه راه | 9 مهر – بورس سیگنال “”تحلیل قیمت چین لینک: رالی گاوی تا 9 دلار | 5 مرداد

قیمت چین لینک ریکاوری باشکوهی داشته اما ممکن است در ادامه راه صعود دچار مشکل شود.

بازار ارزهای دیجیتال در سه ماهه سوم سال میلادی عملکرد درهم و برهمی داشت. برای چین لینک فشار فروش در ماه آگوست تحت تاثیر ارتقای پروتکل آن خنثی شد. با پیوستن BNB Chain به اکوسیستم چین لینک، این ارز دیجیتال بیش از پیش قدرت گرفت. در نتیجه قیمت LINK در ماه سپتامبر بیش از ۳۵ درصد افزایش یافت و به سقف سالانه ۲۰۲۳ رسید.

اکنون قیمت چین لینک نسبت به اوردر بلاک صعودی ۱۲ ساعته در ۵.۵ دلار تا محدوده عرضه در بازه ۸.۸۰ تا ۸.۰۳ دلار، ۳۹ درصد افزایش یافته است. اندیکاتور RSI با قدرت در محدوده اشباع خرید قرار گرفته و افزایش تقاضا در ماه سپتامبر را نشان می دهد.

همچنین اندیکاتور CMF بالاتر از سطح صفر در حرکت است که جریان ورودی قابل توجه سرمایه به این بازار را منعکس می کند.

اما وضعیت اشباع خرید و محدوده عرضه احتمال تغییر روند را افزایش داده اند. اگر این اتفاق بیفتد، ریتریسمنت تا محل تقاطع اوردر بلاک صعودی در ۷.۲۵ تا ۷.۵۸ دلار سفید و ۷.۳۴ دلار پیش از رسیدن به محدوده عرضه محتمل خواهد بود.

نمودار یک روزه قیمت چین لینک / تتر

نمودار یک روزه قیمت چین لینک / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

بر خلاف آن، اگر چین لینک بتواند محدوده عرضه را به حمایت تبدیل کند، امکان رالی تا ۹.۵ دلار وجود دارد.

این دو سناریو می توانند فرصت خرید در ۷.۲۵ تا ۷.۵۸ دلار و ۸ دلار را ایجاد کنند. اهداف سیو سود هم می توانند در محدوده عرضه و ۹.۵ دلار جای بگیرند.

به گزارش بورس سیگنال “” و طبق داده های کوین گلس، تقاضا برای چین لینک در بازار مشتقه در نیمه دوم سپتامبر دو برابر شده و نرخ اوپن اینترست از ۱۰۰ میلیون دلار به بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در زمان حال رسیده است. اکثر پوزیشن های شورت در تمام تایم فریم ها لیکوئید شده اند. در ۲۴ ساعت گذشته پوزیشن های شورت به ارزش بیش از ۱.۳ میلیون دلار نقد شده اند. این روند گویای احساسات صعودی قوی در بازار است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت چین لینک: فتح قله سالانه و ادامه راه | ۹ مهر» با ما درمیان بگذارید.


منبع

رونمایی از گواهی سپرده مس به زودی/ شمش طلا یکی از حلقه های مفقوده بازار سرمایه- اخبار بازار سهام | بورس - | "" | خبرگزاری "" | ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا