تحلیل سهام

تحلیل قیمت میکر: جذب خریداران در محدوده حساس | 13 مهر – “”

تحلیل قیمت میکر: جذب خریداران در محدوده حساس | 13 مهر – بورس سیگنال “”تحلیل قیمت میکر: سود بیشتر با یک حرکت | 12 شهریور

تغییر روند قیمت میکر در یک محدوده حساس کند شده و این خریداران را مجذوب خود کرده است.

بازار میکر (MKR) در اوایل اکتبر به بهشت فروشندگان تبدیل شده بود. پس از پس زدن قیمت در سقف رنج  در ۱۵۹۲ دلار در یک اکتبر، فروشندگان بیش از ۱۰ درصد سود کسب کردند. افت قیمت تا منطقه تلاقی کف رنج و منطقه عدم تعادل قیمت ادامه پیدا کرده است.

پرایس اکشن میکر، یک کانال صعودی را در تایم فریم های بالاتر نشان می دهد. رالی اواخر سپتامبر یک محدوده عدم تعادل قیمت و FVG در فاصله ۱۳۲۵ تا ۱۴۰۵ دلار (سفید) در نمودار روزانه بر جای گذاشته است.

نمودار 4 ساعته قیمت میکر / تتر

نمودار ۴ ساعته قیمت میکر / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

پایین تر از گپ FVG یک اوردر بلاک صعودی روزانه در ۱۲۶۱ تا ۱۳۰۶ دلار (آبی) وجود دارد. تغییر روند اخیر در محل تلاقی FVG و کف رنج کند شده است. این نشان می دهد خریداران دوباره کنترل را در این محدوده به دست گرفته اند.

بنابراین، بازگشت تا میانه رنج در ۱۵۲۵ دلار محتمل خواهد بود. این میانه رنج با یک اوردز بلاک نزولی ۱۲ ساعته تلاقی کرده است.

با این حال، RSI در سطح ۵۰ متزلزل است که می تواند مومنتوم صعودی را بی اثر کند. علاوه بر این، اندیکاتور OBV عقب نشینی کرده و ریکاوری نداشته است. از همه این موارد می توان به این نتیجه رسید که فشار خرید ملایم است در حالی که تقاضای کمی وجود دارد.

طبق تحلیل بورس سیگنال “” از داده های کوین گلس، نرخ اوپن اینترست در دو هفته گذشته به شدت کاهش یافته که افت تقاضا در بازاز فیوچرز میکر را نشان می دهد.با وجود این، به تازگی افزایش جزئی مشاهده شده است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت میکر: جذب خریداران در محدوده حساس | ۱۳ مهر» با ما درمیان بگذارید.


منبع

آقای مومنی، با نئولیبرال ها مرزبندی کنید- اخبار اقتصاد ایران - | ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 11 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا