تحلیل سهام

تحلیل قیمت لوپرینگ: رشد عجیب 50 درصدی | 13 آبان – “”

تحلیل قیمت لوپرینگ: رشد عجیب 50 درصدی | 13 آبان – بورس سیگنال “”

تحلیل قیمت بهترین ارزهای ماه نوامبر با عملکرد مثبت 3 رقمی – 11 آذر

تغییر روند در بازار آلت کوین ها موجب شده ارزهای فراموش شده تنها در عرض چند ساعت رشد قابل توجهی را تجربه کنند. امروز با رشد بیش از ۵۰ درصدی، لوپرینگ یکی از سودده ترین ارزهای دیجیتال بود.

در چند ساعت گذشته قیمت لوپرینگ (LRC) و حجم معاملات آن به طرز چشمگیری افزایش یافته و سرمایه گذاران را به سود ۵۰ درصدی رسانده است. با این حال، بسیاری از سرمایه گذاران دلیل این رشد سریع را نمی دانند.

نمودار یک روزه قیمت لوپرینگ / تتر

نمودار یک روزه قیمت لوپرینگ / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

طبق داده های منتشر شده در صفحه رسمی این پروژه در توییتر و دیگر رسانه های جمعی، اتفاق خاصی در ارتباط با این پروژه نیفتاده و افزایش قیمت را تنها می توان با تحلیل تکنیکال تفسیر کرد.

نشانه های تغییر روند

طبق داده های آن چین، نهنگ ها در حال جمع آوری مقادیر هشت رقمی از ارز دیجیتال LRC هستند. این یکی از دلایل افزایش شدید نوسان و حجم معاملات در بازار است.

پیش از این بریک اوت، هولدرهای لوپرینگ برای انجام بریک اوت تلاش کردند اما میانگین متحرک ۵۰ روزه مانع رشد بود و قیمت را به یک روند نزولی فرستاده بود. حالا پس از یک دوره تقویت، آنها در دومین تلاش موفق شدند از این مقاومت عبور کنند به سطوح بالاتر هم دست پیدا کنند.

اندیکاتورهای تکنیکال از جمله مکدی و RSI وضعیت صعودی را نشان می دهند. RSI با یک حرکت تقریبا عمودی در محدوده اشباع خرید قرار گرفته است. باندهای بولینگر با حرکت ناگهانی و شیب زیاد در حال دور شدن از هم هستند که افزایش شدت نوسان در بازار این رمزارز را نشان می دهد.

افزایش قیمت با افزایش چندبرابری و غیرمنتظره حجم هم همراه بوده است. با این حال چنین افزایش سریعی بدون دلیل بنیادی معمولا به عنوان شواهد دستکاری بازار به خصوص در ارزهای کمتر شناخته شده ای مانند لوپرینگ در نظر گرفته می شود.

منبع

نامه هیات تفحص مجلس به 25 بانک/ داده‌های مالی 10 ساله را یک هفته‌ای ارسال کنید- اخبار پول | ارز | بانک - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نه =

دکمه بازگشت به بالا