تحلیل سهام

تحلیل قیمت شیبااینو: افزایش قیمت تا 0.0002200 دلار | 6 بهمن – “”

تحلیل قیمت شیبااینو: افزایش قیمت تا 0.0002200 دلار | 6 بهمن – بورس سیگنال “”

تحلیل قیمت شیبااینو: افزایش قیمت تا 0.00022 دلار | 6 بهمن

تحلیل قیمت شیبااینو حرکات نزولی را در بازار نشان می دهد. پس از وقفه‌ای کوتاه در راس قدرت فروشندگان، خریداران به قدرت رسیده‌اند و در نتیجه آن قیمت تا ۰.۰۰۰۰۲۱۵۹ دلار افزایش یافته است. همچنین در ۲۵ ژانویه روند صعودی حفظ شده است.

نکات مهم تحلیل قیمت شیبااینو

  • تحلیل قیمت شیبااینو در تایم فریم روزانه، نزولی است.
  • قوی‌ترین مقاومت در ۰.۰۰۰۰۳۳۸۳ دلار قرار دارد.
  • قیمت فعلی در ۰.۰۰۰۰۲۲۴۸ دلار واقع شده است.

امروز هم قیمت بالاتر رفته و افزایش قابل توجهی داشته است. قیمت شیبا هم اکنون در ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار قرار دارد که افزایش بیش از ۶ درصدی نسبت به روز گذشته را نشان می دهد. همچنین حجم معاملات آن از ۸۶۴۳۸۵۸۳۹ دلار فراتر رفته است.

آخرین تغییرات قیمت

پرایس اکشن روند صعودی را نشان می دهد در حالی که بازار فشرده شده و نوسان کمتری نسبت به گذشته دارد. در نتیجه این اتفاق، باندهای بولینگر به هم نزدیک شده اند. باند بالایی بولینگر در ۰.۰۰۰۰۲۳۰۳ قرار دارد که یک مقاومت قوی به شمار می رود. در سمت دیگر هم باند پایینی بولینگر در ۰.۰۰۰۰۱۹۵۶ دلار به عنوان مهم‌ترین حمایت عمل خواهد کرد.

قیمت از منحنی میانگین متحرک بالاتر رفته که این صعودی شدن بازار را نشان می دهد. خریداران بر بازار مسلط شده اند و احتمالا به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

نمودار چهارساعته قیمت شیبااینو / دلار

نمودار چهارساعته قیمت شیبااینو / دلار

RSI در سطح ۴۸ قرار دارد که کمی پایین تر از خط میانی و در محدوده خنثی است. با این حال، افزایش قیمت، حرکت به‌سوی ثبات را نشان می دهد و این موجب افزایش فعالیت های خرید شده است.

تحلیل یک روزه قیمت شیبا

تحلیل قیمت شیبا در این تایم فریم نزولی است. علاوه بر این، نوسان نسبت به قبل افزایش پیدا کرده و باندهای بولینگر از هم دور شده اند. باند بالایی بولینگر در ۰.۰۰۰۰۳۳۸۳ دلار به عنوان اصلی‌ترین مقاومت و باند پایینی در ۰.۰۰۰۰۱۹۴۰ دلار به عنوان قوی‌ترین حمایت حضور دارند.

همچنین، قیمت زیر منحنی میانگین متحرک است که این گویای روند نزولی در بازار می باشد. با این حال اگر قیمت به بالای این خط برسد می توان ادامه افزایش قیمت را برای آن محتمل دانست.

RSI در سطح ۳۲ قرار دارد. پیشی گرفتن فعالیت های خرید بر فشار فروش، موجب افزایش RSI شده است.

نمودار یک روزه قیمت شیبااینو / دلار

نمودار یک روزه قیمت شیبااینو / دلار
منبع

مجوز جدید بانک مرکزی به صرافی‌ها/ فروش ارز بدون محدودیت به متقاضیان در صرافی‌ها- اخبار پول | ارز | بانک - | ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا