تحلیل سهام

تحلیل قیمت سودآورترین های هفته: ترا کلاسیک و ریون کوین | 18 شهریور – “”

تحلیل قیمت سودآورترین های هفته: ترا کلاسیک و ریون کوین | 18 شهریور – بورس سیگنال “”

تحلیل قیمت سودآورترین های هفته: ترا کلاسیک و ریون کوین | 18 شهریور

۱۸ شهریور ۱۴۰۱

در هفته گذشته با وجود نزولی بودن بازار در اکثر اوقات و افت شدید قیمت بیت کوین به زیر ۱۹۰۰۰ دلار، برخی ارزهای دیجیتال سودهای خیره کننده ای را برای سرمایه گذاران خود به ارمغان آوردند. در این مقاله قصد داریم به تحلیل قیمت ترا کلاسیک با ۱۲۷.۹۷ درصد و ریون کوین (RVN) با ۴۵.۴۹ درصد رشد بپردازیم.

تحلیل قیمت ترا کلاسیک (LUNC)

قیمت ترا کلاسیک از ۲۵ آگوست رشد قابل توجهی داشته است. حرکت صعودی تاکنون  منجر به ثبت سقف ۰.۰۰۵۹ دلار در ۸ سپتامبر شده است.

این سقف در دو سطح مقاومتی مهم ۴.۲ و ۴.۶۱ اکستنشن فیبوناچی در حرکت صعودی (سیاه) و نسبت ۱.۶۱ طول موج های یک و سه (سفید) ایجاد شده است. بنابراین ممکن است این سقف موقت باشد و به زودی قیمت از این حوالی بازگشت را تجربه کند.

علاوه بر این، RSI یک واگرایی نزولی (خط سبز) تشکیل داده که نشان می دهد حرکت نزولی به زودی اتفاق خواهد افتاد. در این صورت، احتمال افت قیمت LUNC تا حمایت ۰.۵ ریتریسمنت فیبوناچی در ۰.۰۰۳۵ دلار وجود خواهد داشت.

نمودار 12 ساعته قیمت ترا کلاسیک /  تتر

نمودار ۱۲ ساعته قیمت ترا کلاسیک /  تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

تحلیل قیمت ریون کوین (RVN)

ریون کوین از آگوست ۲۰۲۱ درون یک کانال نزولی در حال معامله بوده است.حرکت نزولی تا کف ۰.۰۱۷ دلار در ژوئن ۲۰۲۲ ادامه پیدا کرده استو اما پس از آن قیمت افزایش یافته و توانسته در ۵ آگوست امسال خط میانی کانال را بشکند.

نمودار یک روزه قیمت ریون کوین /  تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار یک روزه قیمت ریون کوین /  تتر

وضعیت فعلی یک الگوی صعودی را نشان می دهد. به نظر می رسد به زودی حرکت به سمت مقاومت کانال در ۰.۰۶ دلار و بریک اوت (خروج از آن) اتفاق خواهد افتاد.

منبع

تحلیل قیمت اتم، بایننس کوین و ایوتا: احتمال رشد اتم | 4 بهمن - ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا