تحلیل سهام

تحلیل قیمت رقبای اتریوم: واکنش کاردانو، بایننس کوین و سولانا به مرج | 24 شهریور – “”

تحلیل قیمت رقبای اتریوم: واکنش کاردانو، بایننس کوین و سولانا به مرج | 24 شهریور – بورس سیگنال “”

تحلیل قیمت رقبای اتریوم: واکنش کاردانو، بایننس کوین و سولانا به مرج | 24 شهریور

۲۴ شهریور ۱۴۰۱

سولانا یک حرکت صعودی کوچک را پس از مرج اتریوم آغاز کرده است. کاردانو عقب مانده و بایننس کوین احتمالا تغییر روند صعودی خواهد داشت.

امروز ۱۵ سپتامبر پس از ماه ها انتظار، فرایند تغییر مکانیسم اجماع اثبات کار به اثبات سهم اتریوم کامل شد. پس از فرایند ادغام، هش ریت اتریوم کلاسیک نسبت به قبل ۲۰۰ درصد جهش داشت. به نظر می رسد ماینرهای اتریوم حالا به استخراج اتریوم کلاسیک روی آورده اند. با تکمیل مرج اتریوم، برتری رقبا در مصرف کمتر انرژی و کاهش هزینه ها از بین رفته است. قیمت ارزهای دیجیتال رقیب هم در واکنش به این رویداد تغییراتی را تجربه کرده که به آن می پردازیم.

تحلیل قیمت سولانا

قیمت سولانا پس از رسیدن به کف خود در ۱۳ ژوئن درون یک الگوی کنج صعودی در حال رشد بوده است. کل این حرکت درون الگو قرار گرفته به همین دلیل این یک الگوی نزولی در نظر گرفته می شود.

قیمت در ۱۳ آگوست به سقف ۴۸.۳۸ دلار دست یافت و پس از آن در ۱۹ آگوست از پایین الگوی کنج خارج شد. پس از شکسته شدن، سولانا برای شروع یک حرکت صعودی تلاش کرد اما در سطح مقاومت ۳۹.۲۵ دلار پس زده شد و یک شمع پوشای نزولی (علامت قرمز) را ایجاد کرد.

نمودار یک روزه قیمت سولانا /  دلار

نمودار یک روزه قیمت سولانا /  دلار. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

تا زمانی که SOL نتواند این سطح را فتح کند، نمی توان روند آن را صعودی در نظر گرفت.

تحلیل قیمت کاردانو

از آگوست سال گذشته کاردانو در یک حرکت پنج موجی نزولی (مشکی) قرار گرفته است. اکنون قیمت در موج چهارم است که از الگوی مثلث متقارن قابل تشخیص است.

اگر این موج شماری صحیح باشد، قیمت ADA از پایین الگو خارج خواهد شد و سپس تا نزدیک ترین حمایت ها در ۰.۳۲ یا ۰.۲۲ دلار افت خواهد کرد. این سطوح از سطوح ۱.۲۷ و ۱.۶۱ ریتریسمنت فیبوناچی خارجی در مثلث به دست آمده اند.

نمودار یک روزه قیمت کاردانو/  دلار

نمودار یک روزه قیمت کاردانو/  دلار. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

اینکه قیمت از قله ۰.۵۹۴ دلار (خط سبز) بالاتر برود یا از کف ۰.۴۲۷ دلار (خط قرمز) پایین تر برود مسیر حرکت بعدی را مشخص خواهد کرد.

تحلیل قیمت بایننس کوین

به نظر می رسد بایننس کوین یک حرکت ۵ موجی را تا رسیدن به سقف ۳۳۷ دلار در ۱۰ آگوست تکمیل کرده است. از آن رمان، قیمت به زیر یک مقاومت نزولی رسیده که به نظر می رسد یک ساختار اصلاحی A-B-C باشد.

در ۸ سپتامبر قیمت این مقاومت نزولی را شکست و هم اکنون در حال تایید آن به عنوان حمایت (علامت سبز) است. اگر موفق شود، یک حرکت صعودی دیگر رخ خواهد داد.

نمودار یک روزه قیمت بایننس کوین/  دلار

نمودار یک روزه قیمت بایننس کوین/  دلار. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

اگر BNB به زیر این مقاومت بازگردد، انتظار می رود سطح حمایتی ۰.۶۱۸ ریتریسمنت فیبوناچی در ۲۴۲ دلار دوباره تست شود.

منبع

نامه‌ پورابراهیمی به «رئیسی» درباره لزوم الحاق بسته ده‌گانه حمایتی از بورس- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی "" | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا