تحلیل سهام

تحلیل قیمت دوج کوین: روند نزولی و فراری دادن سرمایه گذاران | 3 تیر – “”

تحلیل قیمت دوج کوین: روند نزولی و فراری دادن سرمایه گذاران | 3 تیر – بورس سیگنال “”

رالی قابل توجه دوج کوین در فعالیت های شبکه

شبکه دوج کوین، کاهش تدریجی کاربران خود را تجربه می کند و این با افت محبوبیت اجتماعی آن همزمان شده است. روند نزولی قیمت دوج کوین و شرایط موجود نگرانی هایی را درباره آینده این شبکه ایجاد کرده است.

در ۷ روز گذشته تعداد آدرس های فعال جدید بیش از ۴۶ درصد کاهش یافته است. تعداد آدرس های فعال هم افت ۲۲ درصدی داشته و تعداد آدرس هایی که هیچ کوینی نگهداری نمی کنند بیش از ۲۳ درصد کاهش پیدا کرده است.

گروه تلگرامی دوج کوین روند نزولی بزرگی را در تعداد اعضای خود از سال ۲۰۲۲ شاهد بوده است. این نشان می دهد کاربران به ادامه روند نزولی قیمت اعتقاد دارند.

اما در توییتر در هفته گذشته حدود ۱۳۰۰۰ توییت مثبت ایجاد شده که در مقایسه با ۱۷۵۰ توییت منفی احساسات مثبت کاربران را نشان می دهد. علاوه بر این، تعداد آدرس های دوج کوین در حال افزایش است که گویای افزایش علاقه کاربران است.

تحلیل قیمت دوج کوین

طبق تحلیل بورس سیگنال “”، قیمت DOGE در ۲ هفته گذشته افت بیش از ۲۷ درصدی داشته اما در همین دوره حدود ۳۱ درصد رشد کرده تا ضرر خود را جبران نماید.

این هفته اندیکاتور مکدی یک حرکت صعودی به بالا را پس از دوره خرسی نشان داد. با این حال، روند میان مدت همچنان نزولی است و این را می توان از تقاطع مرگ شکل گرفته توسط  میانگین های متحرک در نمودار هفتگی درک کرد.

نمودار هفتگی قیمت دوج کوین/ تتر

نمودار هفتگی قیمت دوج کوین/ تتر

در سطح ۰.۰۶۹ دلار یک مقاومت که از سطح فیبوناچی مشخص شده حضور دارد. اگر این سطح قیمت را پس بزند، احتمالا دوج به سمت حمایت ۰.۰۴۹ دلار حرکت خواهد کرد.

با این حال، اگر بریک اوت صعودی رخ بدهد، مقاومت بعدی در یک سطح فیبوناچی دیگر در ۰.۰۸ دلار واقع شده است. شکسته شدن این نسبت طلایی در ۰.۰۸ دلار احتمال حفظ مومنتوم صعودی را افزایش خواهد داد و گویای اتمام فاز اصلاحی خواهد بود.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت دوج کوین: روند نزولی و فراری دادن سرمایه گذاران | ۳ تیر» با ما درمیان بگذارید.

منبع

ارز وینک چیست؟ هر آنچه باید درباره رمزارز وینک بدانید | بورس سیگنال
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا