تحلیل سهام

تحلیل قیمت بیت کوین: سبزشدن اندیکاتورها | 29 تیر

تحلیل قیمت بیت کوین: سبزشدن اندیکاتورها | 29 تیر

تحلیل قیمت بیت کوین: سبزشدن اندیکاتورها | 29 تیر

قیمت بیت کوین بالاتر از مقاومت ۲۳۰۰۰ دلار سرعت گرفته است. اگر قیمت بالاتر از حمایت ۲۲۷۵۰ دلار حفظ شود، احتمال افزایش تا ۲۴۰۰۰ دلار وجود دارد.

نکات مهم تحلیل قیمت بیت کوین

  • بیت کوین بیش از ۵ درصد رشد کرده و حرکت به بالای محدوده مقاومتی ۲۳۰۰۰ دلار صورت گرفته است.
  • قیمت اکنون بالاتر از سطح ۲۲۷۵۰ قرار دارد و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را تست می کند.
  • یک خط روند صعودی با حمایت ۲۲۷۵۰ در نمودار ساعتی وجود دارد.
  • احتمال افزایش بیشتر در صورت عبور از مانع ۲۳۵۰۰ وجود خواهد داشت.

ادامه افزایش قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین رشد جدیدی را آغاز کرده و توانسته بالاتر از محدوده مقاومتی ۲۲۰۰۰ حفظ شود. BTC که سرعت خوبی را کسب کرده به بالای سطح مقاومت ۲۳۰۰۰ نیز رسیده است. سطح ۲۳۵۰۰ دلار هم شکسته شده و قیمت بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. با تشکیل یک سقف در ۲۳۷۸۲ دلار هم اکنون اصلاح جزئی در حال وقوع است که قیمت را به زیر سطح ۲۳۵۰۰ دلار رسانده است.

قیمت بیت کوین زیر سطح ۲۳.۶ درصد ریتریسمنت فیبوناچی در حرکت صعودی از ۲۱۴۰۳ تا ۲۳۷۸۲ دلار قرار دارد اما خریداران در محدوده حمایت ۲۳۰۰۰ فعال هستند.

یک خط روند صعودی مهم با حمایت ۲۲۷۵۰ در نمودار ساعتی حضور دارد. در بالا قیمت بدر سطح ۲۳۵۰۰ دلار با مقاومت روبه رو است و مقاومت کلیدی بعدی در نزدیکی محدوده ۲۳۷۵۰ دلار واقع شده است.

نمودار یک ساعته قیمت بیت کوین/  دلار

نمودار یک ساعته قیمت بیت کوین/  دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

بسته شدن قیمت بالای محدوده مقاومتی ۲۳۷۵۰ دلار می تواند شتاب حرکت صعودی را تنظیم کند. در این صورت، قیمت می تواند به سمت سطح ۲۴۰۰۰ حرکت کند. مقاومت مهم بعدی هم در نزدیکی سطح ۲۴۵۰۰ دلار قرار گرفته است.

حمایت در کف قیمت

اگر بیت کوین نتواند از محدوده مقاومتی ۲۳۵۰۰ دلار عبور کند، اصلاح روبه پایین آغاز خواهد شد. اولین حمایت در این مسیر در نزدیکی سطح ۲۳۰۰۰ حضور دارد.

حمایت مهم بعدی در نزدیکی سطح ۲۲۷۵۰ و محدوده خط روند قرار گرفته که نزدیک به سطح ۵۰ درصد ریتریسمنت فیبوناچی است. یک حرکت واضح به زیر حمایت خط روند می تواند قیمت را تا ۲۱۵۰۰ پایین ببرد.

در بین اندیکاتورهای تکنیکال، مکدی در حال به دست آوردن مومنتوم (شتاب) در محدوده صعودی است و RSI بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.
منبع

تحلیل قیمت اتریوم: بازگشت به محدوده 2800 دلار | 7 اردیبهشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =

دکمه بازگشت به بالا