تحلیل سهام

تحلیل قیمت اتریوم: افت تا 1500 دلار | 11 مرداد

تحلیل قیمت اتریوم: افت تا 1500 دلار | 11 مرداد

تحلیل قیمت اتریوم: افت تا 1500 دلار | 11 مرداد

اتریوم نتوانسته بالاتر از ۱۶۵۰ دلار باقی بماند و دچار افت شده است. احتمال ادامه حرکت رو به پایین به سمت محدوده حمایت ۱۵۰۰ وجود دارد.

نکات مهم تحلیل قیمت اتریوم

  • اتریوم اصلاح رو به پایین را پس از رسیدن به زیر ۱۷۰۰ دلار آغاز کرد.
  • قیمت اکنون زیر ۱۶۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است.
  • یک شکست به زیر کانال نزولی با حمایت ۱۶۱۰ در نمودار ساعتی دیده می شود.
  • احتمال افت بیشتر قیمت تا حمایت ۱۵۵۰ یا ۱۵۰۰ دلار وجود دارد.

افت مجدد قیمت اتر

اتریوم نتوانست بالاتر از سطح ۱۷۰۰ دلار ثابت بماند و اصلاح رو به پایین را آغاز کرد. قیمت به زیر حمایت های ۱۶۶۰ و ۱۶۵۰ دلار هم رسید تا در محدوده نزولی کوتاه مدت قرار بگیرد.

یک حرکت واضح به زیر سطح ۲۳.۶ درصد ریتریسمنت فیبوناچی در حرکت صعودی از ۱۳۵۶ تا ۱۷۸۵ دلار صورت گرفته است. علاوه بر این، یک شکست به زیر کانال نزولی با حمایت ۱۶۱۰ در نمودار ساعتی قابل مشاهده است.

قیمت اتر اکنون زیر ۱۶۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. به نظر می رسد حرکت قیمت رو به پایین تا حمایت نزدیک در ۱۵۷۰ دلار ادامه خواهد داشت.

نزدیک ترین مقاومت در بالا در سطح ۱۶۰۰ و محدوده حمایت کانال شکسته شده قرار دارد. اولین مقاومت مهم در نزدیکی محدوده ۱۶۶۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته واقع است. یک مقاومت مهم در نزدیکی محدوده ۱۶۸۰ دلار در حال شکل گیری می باشد.

نمودار یک ساعته قیمت اتریوم /  دلار

نمودار یک ساعته قیمت اتریوم /  دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

یک حرکت واضح به بالای سطح ۱۶۸۰ دلار می تواند قیمت را تا ۱۷۲۰ دلار هم بالا ببرد. در این صورت، احتمال افزایش تا محدوده مقاومتی ۱۷۵۰ و حتی ۱۷۸۰ دلار هم وجود خواهد داشت.

افت بیشتر قیمت اتریوم

اگر اتریوم نتواند به بالای مقاومت ۱۶۸۰ دلار دست پیدا کند، احتمال افت بیشتر وجود خواهد داشت. نزدیک ترین حمایت در این مسیر در محدوده ۱۵۷۰ دلار است.

سطح ۵۰ درصد ریتریسمنت فیبوناچی در حرکت صعودی از ۱۳۵۶ تا ۱۷۸۵ دلار نیز در نزدیکی سطح ۱۵۷۰ قرار دارد. حمایت مهم بعدی در نزدیکی ۱۵۲۰ دلار واقع است که پایین تر از آن خطر افت شدید وجود دارد. اگر این اتفاق بیفتد، قیمت اتر ممکن است تا حمایت ۱۴۰۰ دلار در کوتاه مدت کاهش یابد.

اندیکاتور RSI به منطقه اشباع فروش رسیده و اندیکاتور مکدی در حال کسب مومنتوم در محدوده نزولی است.


منبع

تحلیل قیمت چین لینک: رشد 24 درصدی | 2 فروردین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا