تحلیل سهام

تحلیل قیمت آوه: ادامه ریکاوری با حرکت بیت کوین | 12 مهر – “”

تحلیل قیمت آوه: ادامه ریکاوری با حرکت بیت کوین | 12 مهر – بورس سیگنال “”تحلیل قیمت آوه: تثبیت در محدوده نزولی | 21 مرداد

قیمت آوه (AAVE) یک حمایت کلیدی را پس گرفته و در صورتی که قیمت بیت کوین افت بیشتری نداشته باشد می تواند فرصت های خرید مناسبی ارائه دهد.

ریکاوری اخیر بازار در پایان سپتامبر آوه را به دومین پروتکل دیفای از نظر ارزش کل قفل شده تبدیل کرد. قیمت با افزایش ۲۰ درصدی خود در این ریکاوری به سقف ۷۲.۴ دلار رسید و اکنون یک پولبک جزئی داشته است.

ادامه ریکاوری قیمت آوه

هم اکنون آوه یک اوردر بلاک صعودی روزانه در ۶۶.۴۵ تا ۷۰.۷ دلار (قرمز) و محدوده حمایتی ماه جولای را دوباره تست کرده است.  اگر بیت کوین افت خاصی نداشته باشد، خریداران آوه می توانند از این محدوده حمایتی دفاع کنند.

نمودار قیمت آوه / تتر

نمودار قیمت آوه / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

اگر این اتفاق بیفتد، مرحله سوم ریکاوری از حمایت جولای می تواند قیمت را تا سطوح ۷۵ و ۸۰ دلار برساند. چنین بازیابی قیمتی در صورت خرید در حمایت فعلی می تواند سود مناسبی ارائه کند.

اما افت به زیر محدوده حمایتی، ساختار بازار در تایم فریم های بلندتر را نزولی خواهد کرد. در این حالت، کاهش قیمت به زیر ۶۶.۴۵ دلار سناریوی صعودی را خنثی خواهد کرد.

همزمان اندیکاتور RSI و گردش پولی چایکین (CMF) مثبت هستند اما حرکت جزئی روبه پایین آنها به معنی کاهش فشار خرید و سرمایه ورودی است. بنابراین درنظرگرفتن قیمت بیت کوین همزمان با پرایس اکشن آوه می تواند بهترین کار در این زمان باشد.

به گزارش بورس سیگنال “”، طبق داده های کوین گلس نرخ قراردادهای بهره باز (اوپن اینترست) آوه در نیمه دوم سپتامبر افزایش یافته که گویای افزایش تقاضا در بازار مشتقات است. البته این میزان هم اکنون ۸ درصد افت کرده که فشار نزولی کوتاه مدت را نشان می دهد.

 

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت آوه: ادامه ریکاوری با حرکت بیت کوین | ۱۲ مهر» با ما درمیان بگذارید.


منبع

حجم معاملات NFT از ابتدای 2022 تا 97 درصد کاهش یافته است
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هفت =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا