تحلیل سهام

تحلیل قیمت آربیتروم: حفظ روند صعودی | 11 مهر – “”

تحلیل قیمت آربیتروم: حفظ روند صعودی | 11 مهر – بورس سیگنال “”آربیتروم از نظر کل تراکنش های پردازش شده از اتریوم پیشی گرفت

قیمت آربیتروم (ARB) به رالی پرقدرت خود ادامه داده و به بالاتر از مقاومت ۰.۹۱ دلار رسیده است. این رشد موجب افزایش ۹ درصدی قیمت در ۲۴ ساعت گذشته شده است.

قیمت آربیتروم در ادامه رالی صعودی قوی خود، مقاومت ۰.۹۱۹ دلار را شکسته است. در همین زمان قیمت بیت کوین هم به بالای ۲۸۰۰۰ دلار رسید. پیش بینی می شود با بهبود شرایط کلی بازار حرکت صعودی ARB تا ۱ دلار ادامه پیدا کند.

قدرت خریداران

مسیر ریکاوری آربیتروم از کف ۰.۷۵ دلار در اوایل سپتامبر آغاز شد. با رسیدن به مانع ۰.۹۱۹ دلار، فشار خریداران باعث شد این مقاومت به حمایت تبدیل شود. اندیکاتور RSI مومنتوم صعودی را نشان می دهد زیرا به محدوده اشباع خرید رسیده است. همچنین اندیکاتور CMF جریان ثابت ورودی سرمایه را با قرار گفتن بالاتر از سطح صفر در سطح ۰.۱۳ منعکس می کند.

با شکسته شدن کف پایین تر توسط این رالی، خریداران می توانند به اهداف بالاتر از ۱ دلار امیدوار باشند. اما در صورتی که قیمت بیت کوین پایین تر از ۲۸۰۰۰ دلار تثبیت شود، فروشندگان دوباره قدرت خواهند گرفت و ممکن است حمایت جدید ۰.۹۱۹ دلار را تست کنند.

نمودار قیمت آربیتروم / تتر

نمودار قیمت آربیتروم / تتر

به گزارش بورس سیگنال “” و طبق داده های کوینالایز، داده های اوپن اینترست افزایش از ۸۹.۴۶ میلیون دلار به ۱۲۲.۷۴ میلیون دلار را تنها در عرض ۵ روز نشان داده است. این تاییدی است بر احساسات صعودی بازار که آماده شرکت در رالی صعودی هستند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت آربیتروم: حفظ روند صعودی | ۱۱ مهر» با ما درمیان بگذارید.


منبع

رشد 453هزار واحدی شاخص بورس از ابتدای امسال- اخبار بازار سهام | بورس - | "" | خبرگزاری "" | ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − پنج =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا