اخبار ارز دیجیتال

تحلیل تکنیکال قیمت متیک (MATIC)؛ ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال قیمت متیک (MATIC)؛ ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

تایم فریم هفتگی نمودار قیمت متیک (MATIC) نشان می‌دهد این رمزارز در ماه فوریه تا سطح ۱.۴ دلار افزایش یافته است و پس از آن کاهش پیدا کرده است. با این حال در هفته گذشته یک کندل صعودی (با فیتیله پایینی بلند) در نمودار ثبت شده است. آیا قیمت متیک می‌تواند بار دیگر به سمت مقاومت ۱.۴ دلاری حرکت کند؟

به گزارش بین کریپتو، به نظر می‌رسد قیمت رمزارز متیک (در نمودار روزانه) یک حرکت پنج موجی (خط مشکی) را به اتمام رسانده است. این حرکت با شکسته شدن خط روند صعودی به سمت پایین تایید شده است. پس از آن کف مقطعی در ۱۰ مارس در ۰.۹۴ دلار شکل گرفت، و سپس با نمایش کندل چکشی و بازپس گیری سطح ۰.۶۱۸ فیبوناچی اصلاحی در ۱.۰۶ دلار، نشانه‌های صعودی در نمودار پیدا شد.

این مطلب تنها ترجمه خبر منبع است و به هیچ عنوان توصیه خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در رمزارزها نیست.

نمودار قیمت متیک MATIC تایم فریم روزانه
نمودار قیمت متیک، تایم فریم روزانه؛ منبع: تریدینگ ویو

در زمان نگارش این خبر، ارز دیجیتال متیک به مقاومت ۰.۵ تا ۰.۶۱۸ فیبوناچی اصلاحی (قیمت ۱.۳۵ تا ۱.۳۳ دلار) رسیده است. اگر رشد قیمت کنونی در واقع بخشی از موج B باشد، سطح کنونی قیمت می‌تواند به عنوان سقف بالایی روند عمل کند. علاوه بر این، RSI روزانه (فلش قرمز) در سطح ۵۰ نیز ریجکت شده است.

بنابراین رفتار قیمتی در سطح ۱.۲۵ دلار تا ۱.۳۳ دلار می‌تواند آینده روند قیمت متیک را مشخص کند. اگر این سطح حفظ نشود، انتظار می‌رود قیمت MATIC به زیر ۱ دلار برسد. از سوی دیگر اگر متیک بتواند به سمت بالا حرکت کند، رالی قیمتی می‌تواند تا ۱.۹۴ نیز ادامه یابد.

آینده قیمت متیک با توجه به این نمودار فعلا مشخص نیست. تثبیت و بسته شدن قیمت روزانه بالای سطح ۱.۲۵ الی ۱.۳۳ دلار می‌تواند زمینه را برای افزایش قیمت به سطح ۱.۹ دلار فراهم کند. از سوی دیگر، بسته شدن قیمت پایین‌تر از آن می‌تواند متیک را به سمت حمایت ۰.۹ دلار بکشاند.

تحلیل شما از قیمت متیک چیست؟ به نظر شما آیا MATIC می‌تواند روند صعودی این هفته را ادامه دهد؟

منبع

اتحادیه اروپا با طرح MiCA موافقت کرد: سخت‌گیری بیشتر به بازار کریپتو | بورس سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا