تحلیل سهام

تحلیل بلندمدت قیمت پولکادات : پیش بینی قیمت دات تا سال 2030 – “”

تحلیل بلندمدت قیمت پولکادات : پیش بینی قیمت دات تا سال 2030 – بورس سیگنال “”

تحلیل بلندمدت قیمت پولکادات : پیش بینی قیمت دات تا سال 2030

گسترش محبوبیت و افزایش کاربرد ارزهای دیجیتال موجب شده رمزارزهای زیادی با اهداف جدید ایجاد شوند. یکی از این پروژه های مشهور پولکادات (DOT) است که به منظور بهبود مزایای بلاک چین فعالیت می کند. 

پولکادات چیست؟

پروژه پولکادات که توسط بنیاد سوئیسی وب ۳ هدایت می شود، امکانات تامین مالی غیرمتمرکز (دیفای) را با یک رابط کاربری کاربرپسند ارائه می دهد.

به تازگی پاراچین پولکادات آغاز به کار کرده است. پولکادات یکی از پروژه های جاه طلبانه ای است که امکانات چندین بلاک چین مختلف را در یک شبکه متحد در اختیار کاربران خود می گذارد. دات که از مکانیزم اجماع اثبات سهم استفاده می کند، قابلیت به روز رسانی را بدون ایجاد فورک دارد؛ زیرا ارتقا را به صورت آن چین انجام می دهد. همچنین امکان اتصال زنجیره های عمومی و خصوصی و اوراکل ها را فراهم می کند.

توکن اختصاصی پولکادات، با نام DOT شناخته می شود که کاربرد آن حاکمیت در شبکه، استیکینگ و ایجاد پیوند است.

آیا پولکادات سرمایه گذاری خوبی است؟

نظر کارشناسان درباره پولکادات مثبت است و با توجه به قابلیت های جذاب بلاک چین پولکادات، آینده درخشانی را برای این ارز دیجیتال پیش بینی می کنند. با این حال ممکن است بر اثر اتفاقات و احساسات کلی حاکم بر بازار، قیمت این ارز دیجیتال هم نوسان های ناخواسته ای را تجربه کند.

قیمت فعلی پولکادات چقدر است؟

قیمت پولکادات بعد از لمس سقف تاریخی ۵۵ دلار در نوامبر سال گذشته افت شدیدی داشته است. اما از ابتدای سال ۲۰۲۳ مومنتوم صعودی قوی بر بازار حاکم شده و قیمت کمی بازیابی شده است.

هر واحد پولکادات با نماد اختصاری DOT یک ارزدیجیتال با قیمت ۶.۴۳ ارزش بازار ۷,۴۴۲,۳۲۷,۹۲۸$ است. قیمت این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته %۱۹.۱۸۲ تغییر کرده است. در بین تمام ارزهای دیجیتال، Polkadot رتبه ۱۲ را به خود اختصاص داده است و حجم معاملات روزانه آن ۳۴۷,۷۲۷,۲۰۵$ است.

اکوسیستم پولکادات

اکوسیستم پولکادات

پیش بینی قیمت پولکادات

کارشناسان Price Prediction میانگین قیمت برای سال ۲۰۲۳ را ۱۰ دلار و برای سال ۲۰۲۵، ۲۲ دلار اعلام کرده اند. بر این اساس در ۵ سال بعد قیمت ارز دیجیتال دات با ۶۵۰ درصد افزایش به ۴۵ دلار خواهد رسید. در همین حال، پیش بینی یک ساله قیمت پولکادات که توسط GOV Capital ارائه شده، ۱۶.۹۵ دلار را تا پایان سال جاری نشان می دهد.

کارشناسان Wallet Investor افت قیمت در سال ۲۰۲۴ را پیش بینی کرده اند. اگر این اتفاق بیفتد، قیمت به ۰.۴۴۳ دلار خواهد رسید. بر خلاف آن، Trading Beasts پیش بینی کرده قیمت DOT در سال ۲۰۲۴ با یک رالی گاوی به ۸.۷۴ دلار افزایش پیدا کند. طبق این تحلیل، سرمایه گذاری ۵ ساله در این ارز دیجیتال می تواند حدود ۴۰۰ درصد سود عاید سرمایه گذاران کند.

طبق پیش بینی سایت Digital Coin Price قیمت دات می تواند در ۶ سال آینده رشد قابل توجهی را تجربه کند. در این صورت، تا سال ۲۰۲۸، رالی تا محدوده ۲۸.۴۰ تا ۳۲.۴۹ دلار رخ خواهد داد.

جمع بندی

با گسترش کاربرد دیفای، اکوسیستم هایی مانند پولکادات و اتریوم که میزبان بسیاری از پروژه های بلاک چینی دیفای هستند با محبوبیت روزافزون مواجه خواهند بود    ۱. در نتیجه افزایش علاقه به این حوزه، افزایش تقاضا در این شبکه رخ خواهد داد و این می تواند عاملی برای افزایش قیمت پولکادات در بلندمدت باشد. نظر شما درباره پولکادات و آینده آن چیست؟ آِیا پیش بینی کارشناسان در بلندمدت اتفاق خواهد افتاد؟

منابع:

https://www.cryptonewsz.com/forecast/polkadot-price-prediction/

https://trading-education.com/polkadot-price-predictions


منبع

تصمیم فرابورس برای "نقدنشوندگی" برخی نمادهای معاملاتی- اخبار بازار سهام | بورس - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا