اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر معروف: سیگنالی از کف قیمت بیت کوین یا تغییر روند نمی‌بینم

تحلیلگر معروف: سیگنالی از کف قیمت بیت کوین یا تغییر روند نمی‌بینم

مایکل فن ده پپه، استراتژیست محبوب رمزارزها، درباره روند تحولات قیمت بیت کوین در کوتاه مدت، اظهار نظر کرده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی‌هودل، مایکل فن ده پپه (Michaël van de Poppe)، استراتژیست محبوب در دنیای رمزارزها، می‌گوید که قیمت بیت کوین هنوز به کف نرسیده است. با این حال او معتقد است امکان افزایش قیمت مقطعی وجود دارد.

فن ده پپه در آپدیت جدید کانال یوتوبش به ۱۶۴k دنبال کننده خود می‌گوید که به نظر او، با وجود برگشت قیمت بیت‌ کوین از کمترین سطح ۹۰ روزه‌اش در ۳۲٬۹۹۰ دلار، قیمت بیت کوین هنوز به کف نرسیده است. او گفت:

بازیابی قیمت خوبی داشتیم اما هنوز هیچ نشانه قطعی‌ای از اینکه کف قیمت را دیده‌ایم یا اینکه روند تغییر کرده است، در دست نداریم. ممکن است قیمت یک کف مقطعی پیدا کرده باشد اما قبل از اینکه بتوانیم معکوس شدن روند را ببینیم باید یک دوره تثبیت قیمت را پشت سر بگذاریم.

فن ده پپه با وجود اعتقاد به اینکه هنوز قیمت بیت کوین به کف نرسیده است، اضافه می‌کند که گاوها هنوز هم می‌توانند به طور مقطعی قیمت را افزایش دهند:

در این مورد، سطحی که باید زیر نظر داشت، سطح ۳۵٬۸۰۰ دلار است. ما یک بار از این سطح برگشته‌‍ایم. اما اگر در این مرحله نتوانیم از ۳۶٬۵۰۰ دلار عبور کنیم، بسیار محتمل است که سطح ۳۴٬۰۰۰ دلار را آزمایش کنیم. اما اگر به بالای ۳۶٬۵۰۰ دلار برگردیم و سطح ۳۵٬۸۰۰ را حفظ کنیم، می‌توانیم حرکت صعودی بیشتری را شاهد باشیم.

او همچنین در روز دوشنبه در توییتی به بیش از نیم میلیون دنبال‌کننده خود گفت:

بیت کوین آماده آزمایش سطح ۳۸٬۰۰۰ دلاری است. اگر این رنج تثبیت شود می‌توانیم حرکت تا ۴۰٬۷۰۰ را انتظار داشته باشیم.

قیمت بیت کوین
برای بزرگنمایی تصویر روی آن کلیک کنید.

همانطور که از دوشنبه تا امروز تحولات بازار را شاهد بودیم، بیت کوین به ۳۸٬۰۰۰ دلار رسید اما نتوانست این رنج را حفظ کند. او چند ساعت قبل از نگارش این مطلب در توییتی نوشت:

بیت کوین از سطح کلیدی ۳۸۰۰۰ برگشت خورد، سطح حمایت در حرکت نزولی اخیر اول ۳۶۰۰۰ و سپس ۳۴۰۰۰ دلار است.

برای دوباره صعودی شدن باید به ۳۷٬۶۰۰ برگردیم.

قیمت بیت کوین
برای بزرگنمایی تصویر روی آن کلیک کنید.

در زمان نگارش این خبر، بیت کوین با قیمت ۳۶٬۱۲۴ دلار معامله می‌شود و در حال آزمایش کردن سطح اول حمایت پیش‌بینی شده توسط فن ده پپه است. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای بیت کوین روی لینک کلیک کنید.

منبع

خبرنامه "": تغییر دولت بریتانیا، میم کوین های مرگ ملکه | ۱۹ شهریور - ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا