اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر مشهور: احتمال کاهش ۳۰ درصدی قیمت بیت کوین وجود دارد

تحلیلگر مشهور: احتمال کاهش ۳۰ درصدی قیمت بیت کوین وجود دارد

یکی از معامله‌گران و تحلیلگران معروف کریپتو هشدار داده است در صورتی که سطح حمایتی مهم بیت کوین از دست برود، احتمال کاهش بیش از ۳۰ درصدی قیمت این رمزارز وجود دارد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از Dailyhodl، تحلیلگر کریپتو با اسم مستعار Capo در توییتر نوشته است در صورت ادامه روند نزولی، احتمال کا‌هش قیمت بیت کوین به ۱۶,۰۰۰ الی ۱۴,۰۰۰ دلار وجود دارد که بیانگر کا‌هش ۲۱٪ الی ۳۱٪ است.

اگرچه کاپو هشدار داده است که قیمت بیت کوین ممکن است به ۲۳,۰۰۰ دلار افزایش یابد، اما در صورت کا‌هش قیمت بزرگترین رمزارز بازار به سطح قیمت فوق، احتمالا شاهد کف قیمت بیت کوین نیز باشیم.

نمودار کاهش قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین. منبع: CryptoCapo/Twitter

کاپو گفته است:

سطح حمایتی کنونی ۲۱,۰۰۰ دلار است. در صورت عبور از این سطح قیمت، سطح حمایتی بعدی ۱۹,۰۰۰ دلار است. در صورت عبور از ۱۹,۰۰۰ دلار احتمالا هدف قیمتی بین ۱۴,۰۰۰ الی ۱۶,۰۰۰ دلار خواهد بود. البته قیمت بیت کوین هم‌چنان ممکن است به ۲۳,۰۰۰ دلار برسد، اما آنچنان درباره آن خوش‌بین نیستم.

در بحبوحه کاهش تقریبا ۱۰ درصدی قیمت بیت کوین نسبت به اوج قیمت ماه آگوست، کاپو گفته است که رمزارز پرچمدار بازار کریپتو ممکن است به سطح مقاومتی ۲۲,۵۰۰ الی ۲۳,۰۰۰ دلار دست یابد.

کاپو در این خصوص گفته است:

قیمت BTC نتوانست از سطح مقاومتی ۲۲,۵۰۰ الی ۲۳,۰۰۰ دلار عبور کند و در حال حاضر بر روی سطح حمایتی قرار دارد. ممکن است شاهد افزایش قیمت و شکل‌گیری سقف بالاتر قیمت بر روی ۲۳,۰۰۰ دلار باشیم، اما این شرایط نیز هم‌چنان نزولی محسوب می‌شود. هر افزایش قیمت یک فرصت فروش است.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین. منبع: CryptoCapo/Twitter

این مطلب تنها ترجمه خبر منبع است و به هیچ عنوان توصیه خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها نیست.

  • اهداف قیمتی مطرح شده برای بیت کوین کدام است؟

از نظر Capo تحلیلگر بازار رمزارزها، قیمت بیت کوین در سناریو صعودی می‌تواند تا ۲۳٬۰۰۰ دلار نیز رشد کند. اما نظر او بیشتر سناریو نزولی است و حمایت ۱۹٬۰۰۰ دلار را حمایت کلیدی بیت کوین می‌داند. وی اظهار داشت در صورت از دست رفتن این سطح، قیمت BTC می‌تواند تا محدوده بین ۱۴٬۰۰۰ دلار تا ۱۶٬۰۰۰ دلار کاهش یابد.

منبع

اولین مرحله خرید زمین‌های متاورس شیبا آغاز شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا