اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین با تهدیدات هوش مصنوعی مبارزه می‌کند!

بیت کوین با تهدیدات هوش مصنوعی مبارزه می‌کند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مایکل سیلور، مدیر اجرایی شرکت MicroStrategy و یکی از حامیان بزرگ بیت کوین، در اظهارات جدید خود در مورد کاربردهای اخلاقی کتیبه‌های Ordinals (توکن‌های NFT در بلاک چین بیت کوین) و همچنین، چگونگی مقابله بیت کوین با تهدیدات امنیت سایبری ناشی از هوش مصنوعی (مانند دیپ فیک‌ها) صحبت کرده است.
به گزارش ، سیلور معتقد است که بیت کوین می‌تواند به مبارزه با تهدیدات امنیت سایبری که با هوش مصنوعی افزایش می‌یابند، کمک کند. او توضیح داد که سهولت ایجاد حساب‌های جعلی در فضای مجازی خطر قابل‌توجهی دارد؛ زیرا این حساب‌ها می‌توانند با انتشار اطلاعات نادرست، منجر به درگیری‌های واقعی شوند. مدیر اجرایی MicroStrategy معتقد است که راه‌حل مبارزه با دیپ فیک‌ها و دیگر مشکلات مربوط به اعتماد دیجیتال در هویت‌های غیرمتمرکز (DID) نهفته است.
هویت غیرمتمرکز یک هویت مستقل و با مالکیت شخصی است که امکان تبادل اطلاعات قابل اعتماد را فراهم می‌کند. به عبارت دیگر، روشی برای تأیید و کنترل هویت آنلاین و اطلاعات شخصی است.

بیت کوین با تهدیدات هوش مصنوعی مبارزه می‌کند!۵۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی بیت لند، ۵۰۰ میلیون بیبی دوج جایزه بگیرید!
ثبت نام


سیلور می‌گوید که با ترکیب قدرت رمزنگاری با قدرت یک شبکه رمزارزی غیرمتمرکز مانند بیت کوین، می‌توان هزینه ایجاد ربات‌ها و حساب‌های فیک (برای مثل، در توییتر) را به میزان قابل‌توجهی افزایش داد و به این ترتیب، از خطرات مرتبط هم جلوگیری کرد.
در همین حال، سیلور معتقد است که پروتکل Ordinals یکی از فرصت‌های بزرگ‌ برای پذیرش بیت‌کوین است. او می‌گوید که دلسرد کردن توسعه‌ اپلیکیشن‌های مرتبط با این پروژه می‌تواند مانع پذیرش بیت کوین شود و بر شبکه استخراج آن هم تأثیر منفی بگذارد.
بر اساس داده‌های پلتفرم Dune Analytics، در حال حاضر نزدیک به ۱۰ میلیون کتیبه در بلاک چین بیت کوین ثبت شده است.


منبع

بی‌این کریپتو

منبع

استخراج کنندگان رمز ارز زیر ذره‌بین: نمایندگان آمریکا خواستار توضیح شدند | بورس سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا