اخبار

بورس تهران پس فردا، میزبان یک عرضه اولیه است- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، تعداد 345 میلیون سهم شرکت سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه مدار معادل 15درصد سهام این شرکت، پس فردا(چهار‌‌‌شنبه) در بورس تهران به روش ثبت سفارش عرضه اولیه می‌شود.

همچنین این میزان سهام در محدوده قیمتی 4750 تا 5050 ریال برای هر سهم و با سهمیه 400سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد.

این گزارش می‌افزاید: مدیر این عرضه اولیه شرکت کارگزاری بانک ملی ایران، متعهد عرضه شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و متعهد خرید شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی به میزان 50 درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشد.

همچنین تعداد 345 میلیون سهم شرکت سرمایه گذاری مدیریت سرمایه مدار در حالی پس فردا(20 اسفند) عرضه اولیه می‌شود که از این تعداد، 299میلیون سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد 46میلیون سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

این گزارش می‌افزاید: بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

شایان ذکر است شرکت سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه مدار به عنوان پانصد وهفتاد و هفتمین شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش “سرمایه‌گذاری‌ها” و طبقه “سایر واسطه‌های مالی” در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “مدار” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

بورس انرژی میزبان عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری می‌شود- اخبار نفت و انرژی - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا