اخبار

به‌زودی ثبت‌نام از متقاضیان گازسوز کردن خودروها آغاز می‌شود

[ad_1]

به گزارش #بورس سیگنال و به نقل از تجارت نیوز، حمید قاسمی ده‌چشمه گفت: با توجه به استقبال متقاضیان و مالکان خودروهای عمومی از سامانه قبلی و نظر به این که مدیریت کاملی بر روند عملیات تبدیل و پاسخگویی به تقاضاهای مصرف‌کنندگان و صاحبان خودرو داشته باشیم ثبت‌نام این افراد در سامانه جدید به آدرس GCR.NIOPDC.IR که در دامنه شرکت ملی پخش فرآورده‌های ملی تهیه شده است پیگیری خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه این سامانه در ۷۲ ساعت آینده میزبان متقاضیان خواهد بود، گفت: از آنجا که سامانه جدید به زیرساخت‌های اطلاعاتی مثل ثبت احوال و شاهکار و … متصل است صاحبان خودرو می‌توانند با در اختیار داشتن شماره ملی و شماره تلفن همراه خود که متعلق به مالک خودرو باشد به این سامانه مراجعه و مراحل ثبت‌نام خود را پیگیری کنند.

قائم‌مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان این که این سامانه به کارگاه‌های تبدیل و دوگانه‌سوز کردن خودروها متصل شده است، افزود: بدین ترتیب افراد پس از ثبت‌نام، پیامکی را دریافت می‌کنند که به ترتیب زمان و محل سکونت مالکان خودرو عملیات فراخوان و تبدیل انجام خواهد شد.

قاسمی ده‌چشمه استفاده خودروهای عمومی از این خدمات را رایگان اعلام کرد و گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی اقتصاد دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی شامل وانت‌های سبک و سنگین، تاکسی‌ها و مسافربرهای شخصی صددرصد رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مالکان خودرو در بر نخواهد داشت.

وی افزود: دوگانه‌سوز کردن خودروها علاوه بر تاثیری که بر اقتصاد خانوارها دارد ارزش خودروها را نیز افزایش داده و توصیه می‌کنیم مالکان خودروهای عمومی حتما از شرایط پیش آمده استفاده نمایند.

 

منبع: مهر

[ad_2]

هشدار وقوع سیلاب و کولاک برف در ۲۷ استان
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا