اخبار ارز دیجیتال

برنامه‌های شیبا اینو در سال ۲۰۲۲ چیست؟

برنامه‌های شیبا اینو در سال ۲۰۲۲ چیست؟

علاقه‌مندان به توکن شیبا اینو، در خصوص توسعه این رمز ارز و برنامه‌های آن در سال ۲۰۲۲ مانند توکن سوزی شیبا و اجرای شبکه لایه دوم آن خبر دادند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، در جریان برنامه گفتگویی با کاربران که در دیسکورد به مدیریت Queenie برگزار شد، نکاتی در خصوص شیبا اینو مطرح شده است. Queenie که مدیر یکی از کانال‌های شیبا اینو در دیسکورد است بدون پرداختن به جزییات بیشتر اعلام کرد:

زمانیکه وارد سال ۲۰۲۲ شویم، سورپرایز بزرگی در پیش خواهیم داشت.

او در ادامه بدون مشخص کردن تاریخ دقیقی اعلام کرد شبکه لایه دوم شیبا اینو با نام شیباریوم (Shibarium) نیز تا جاییکه امکان داشته باشد سریع‌تر راه‌اندازی خواهد شد. این راهکار به تراکنش‌های شیبا اینو سرعت می‌بخشد و آنها را برای کاربران در دسترس‌تر قرار می‌دهد.

Queenie در خصوص کارمزد شبکه اتریوم در تراکنش‌های شیبا اینو نیز توضیح داد و اعلام کرد:

می‌دانیم که همگان از هزینه گس تراکنش‌ها به ستوه آمده‌اند؛ همواره دغدغه شیبا اینو، در دسترس بودن آن بوده است.

توکن BONE برای پرداخت گس تراکنش‌ها

به گفته Queenie توکن BONE به عنوان توکن بومی شبکه شیباریوم استفاده خواهد شد. این توکن هم‌اکنون به عنوان توکن حاکمیتی شبکه ShibaSwap مورد استفاده قرار می‌گیرد. با اینکه توکن BONE عرضه محدودی دارد اما صدور آن تا سال ۲۰۲۴ ادامه خواهد داشت.

Queenie در ادامه در خصوص بازی‌ این شبکه توضیح داد که ۲ نسخه از بازی مبتنی بر توکن‌های غیر قابل تعویض شیبوشی عرضه خواهد شد که یک نسخه مخصوص موبایل است و نسخه دیگر با رایانه‌های شخصی سازگار خواهد بود.

نسخه بلاکچینی این بازی نیز به صورت P2E خواهد بود بدین معنی که کاربران می‌توانند با بازی کردن کسب درآمد کنند. این بازی قابلیت توکن‌سوزی نخواهد داشت اما سایر پروژه‌های این شبکه ممکن است این ویژگی را داشته باشند.

علیرغم اینکه بازار رمز ارزها در اصلاح جدید قیمتی به سر می‌برد اما برخی از نهنگ‌های شبکه اتریوم همچنان به جمع‌آوری شیبا ادامه می‌دهند. بر اساس آمار ارائه شده در سایت Whalestats که دارایی‌های ۱۰۰۰ کیف پول برتر شبکه اتریوم را رصد می‌کند، میزان توکن SHIB نگهداری شده توسط این دسته از نهنگ‌ها، ۷.۲۵٪ از کل دارایی‌های آنها را تشکیل می‌دهد. اما با کاهش قیمت شیبا ارزش این دارایی‌ها در چند روز گذشته از ۲ میلیارد دلار به ۱.۷۷۳ میلیارد دلار کاهش یافته است.

میزان شیبا اینو در کیف پول نهنگ‌های اتریوم

Steven Cooper مالک بیگر اینتر تینمنت در توییتر اعلام کرد که پروژه آنها در گامی دیگر ۲.۵ میلیون SHIB را به آدرسی ارسال کرده است که به آدرس سوزاندن شیبا معروف شده است و کسی به آن دسترسی ندارد. وی تصریح کرد که ۱.۵ میلیون SHIB دیگر نیز به زودی از طرف آنان از چرخه گردش خارج می‌شود. بدین ترتیب بیش از ۸۸۴ میلیون SHIB به دست آنان از زمان راه‌اندازی این پروژه (۲۰ اکتبر) سوزانده شده است.

وی همچنین وعده داده است که این پروژه به زودی توکن سوزی بزرگ‌تری نیز در پیش خواهد داشت.

بر اساس گزارش یوتودی جامعه شیبا اینو در یک ماه گذشته بیش از ۳.۳ تریلیون SHIB را از چرخه گردش خارج کرده‌اند. Steven Cooper در توییتی دیگر اعلام کرده است که تیم او نیز به زودی معادل ۱۰۰،۰۰ دلار شیبا را می‌سوزاند.

منبع

معاوضه آپارتمان و پمپ بنزین با «بیت کوین»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا