اخبار ارز دیجیتال

با داشتن تنها ۰٫۱ اتریوم، استیک کنید و پاداش بگیرید!

با داشتن تنها ۰٫۱ اتریوم، استیک کنید و پاداش بگیرید!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

با نزدیک شدن به زمان اجرای به‌روزرسانی ادغام (Merge) اتریوم در ۱۵ سپتامبر، اترماین (Ethermine)، بزرگترین استخر استخراج اتریوم در جهان، از استخر جدیدی برای کاربران این شبکه رونمایی کرد. این سرویس جدید، اعضای اترماین را قادر می‌سازد تا به طور جمعی ETHهای خود را استیک کرده و سالانه ۴٫۴۳ درصد سود دریافت کنند.
طبق گزارش‌ها، برای ورود به این استخر و استیکینگ جمعی، حداقل ۰٫۱ ETH یا حدود ۱۶۰ دلار نیاز است. با این حال، هرچه میزان دارایی کمتر باشد، کارمزد آن بیشتر است. در زمان نگارش این خبر، حدود ۳۹۳ اتریوم به ارزش تقریبی ۶۲۶ هزار دلار در استخر جدید اترماین استیک شده است.
همان‌طور که می‌دانید، برای استیکینگ و تبدیل شدن به یک نود اعتبارسنج در شبکه اتریوم به صورت فردی، کاربر باید ۳۲ ETH داشته باشد. بنابراین، وجود چنین استخرهایی می‌تواند برای کاربران اتریوم بسیار مفید باشد و موانع ورود برای سرمایه‌گذاری در این شبکه را کاهش دهد.
با اجرای به‌روزرسانی ادغام، ماینرهای اثبات کار (PoW) اتریوم با اعتبارسنج‌های اثبات سهام (PoS) جایگزین خواهند شد که این موضوع، می‌تواند به کاهش مصرف شبکه اتریوم تا ۹۹ درصد کمک کند.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه
منبع کوین تلگراف

منبع

اکنون سود استخراج بیت کوین کمتر از خرید آن است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا