اخبار ارز دیجیتال

بایننس نگرانی های هک 3 کاما را رد کرد

بایننس نگرانی های هک 3 کاما را رد کرد

بایننس نگرانی های هک 3 کاما را رد کرد

تیم بایننس به ادعاهای مربوط به هک ۳Commas به دلیل نوسان غیرعادی قیمت در آلت کوین های خاص پاسخ داد.

آخرین خریدهای بزرگ در Binance باعث نگرانی جامعه ارزهای دیجیتال شده بود. این نگرانی به دلیل هک احتمالی از ۳ کاما Binance است. با این حال، این صرافی گفت که به نظر نمی رسد که دارایی ها هک شده باشد. تیم بایننس که در حال بررسی حساب های مرتبط برای انجام اقدامات لازم در صورت لزوم است.

روز جمعه، کوین مامبا، یک معامله گر ارز دیجیتال، ادعا کرد که API او برای معامله آلت کوین های کم ارزش و دستکاری قیمت ها استفاده شد. او گفت که API را فقط در پلتفرم ۳Commas ارسال کرد. سپس به کاربران درباره داشتن ارزهای دیجیتال در حساب بایننس هشدار داد. در همین حال، روز یکشنبه گزارش شد که برخی آلتکوین ها با قیمت های غیرعادی هنگفتی معامله می شوند. وو بلاک چین، گزارشگر ارزهای دیجیتال، گفت که آلت کوین ها توسط هکرهای مرتبط با پلتفرم ۳Commas به سرقت رفتند.

در همین حال، تیم بایننس به ادعاهای مبنی بر هک پاسخ داد. مدیریت صرافی «تحرکات غیرعادی قیمت» ارزهای دیجیتال را تأیید کرد. با تیم Binance با بیان اینکه به نظر می رسد این فعالیت به هیچ هکی مرتبط نیست، گفت که وجوه در امنیت کامل هستند.

حمله فیشینگ در بایننس؟

از طرف دیگر، تیم ۳Commas گفت که با همکاری تیم Binance در حال کار بر روی این مشکل است. به علاوه گفته شد که کلیدهای قدیمی که بیش از ۳ ماه از آنها استفاده نشده است، باطل خواهند شد. این نشان می‌ دهد که این حادثه احتمالاً یک مورد فیشینگ است.

در همین حال، مدیر عامل بایننس گفت که معاملات غیرعادی تنها نتیجه “رفتار بازار” است. او گفت که حساب دیگران پس از انباشت وجوه توسط یک معامله گر و شروع به خرید آلت کوین ها، انباشته شدند. با این حال، این صرافی اعلام کرد که پس از این ادعاها در رسانه های اجتماعی، برداشت از حساب های ثبت سود را موقتا متوقف کرده است.


منبع

هشدار دولت چین به شهروندان خود درمورد استفاده از رمزارزها- اخبار اقتصاد جهان - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا