اخبار ارز دیجیتال

بایننس متهم به همکاری با صرافی Bitzlato روسیه شد – “”

بایننس متهم به همکاری با صرافی Bitzlato روسیه شد – بورس سیگنال “”

بایننس متهم به همکاری با صرافی Bitzlato روسیه شد

بایننس به عنوان اصلی ترین حامی صرافی روسی Bitzlato شناخته شد. بر اساس گزارش ها، بایننس تراکنش هایی به ارزش ۳۴۶ میلیون دلار را برای بیتزلاتو تسهیل کرد.

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال متهم به تسهیل تراکنش های بیتزلاتو است. وزارت دادگستری اخیرا آناتولی لگکودیمو، بنیانگذار Bitzlato را به دلیل اجرای عملیات غیرقانونی دستگیر کرد.

رویترز بیان کرد که بیتزلاتو از Binance برای تراکنش بیش از ۳۴۶ میلیون دلار بیت کوین استفاده کرد.

بایننس تراکنش های بالای ۲۰۰۰۰ بیت کوین را برای Bitzlato تسهیل کرد

Bitzlato از می ۲۰۱۸ تا ژانویه ۲۰۲۳ بیش از ۲۰۵۰۰۰ تراکنش را از طریق از این صرافی انجام داد. از طریق این تراکنش ها، بیش از ۲۰۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۳۴۵.۸ میلیون دلار، مطابق با قیمت بازار BTC در آن زمان، منتقل شد.

بایننس بزرگترین طرف گیرنده بیتزلاتو است که بیت کوین به ارزش ۱۷۵ میلیون دلار دریافت می کند. این گزارش همچنین نشان می‌ دهد که صرافی پیشرو تراکنش‌هایی به ارزش حدود ۱۰ میلیارد دلار را برای مجرمان فراهم کرد. با این حال، این صرافی این گزارش ها را تکذیب کرد و بخش هایی از گزارشات رویترز را منسوخ و نادرست خواند.

در دسامبر گذشته، فوربس گزارش داد که یک کارتل مواد مخدر فعال در چند کشور، تقریباً ۴۰ میلیون دلار از طریق بایننس انتقال داد.

صرافی پیشرو اشتباه در ذخیره وجوه کاربران را تایید می کند

طبق مقاله دیگری از بلومبرگ، Binance اعتراف کرد که اشتباهی ذخایر خود را در کیف پول مشتریان نگهداری می کرده است. صرافی توکن‌ های B را در کیف پولی که برای ذخیره وجوه کاربران استفاده می‌ شد، نگهداری می کرد.

بایننس بسته بندی توکن متعلق به سایر بلاک چین ها را تسهیل می کند تا کاربران بتوانند در شبکه BNB (BSC) تراکنش کنند. صرافی یک توکن جدید بومی برای BSC با پشتوانه ۱:۱ با توکن اصلی صادر می کند. آنها چنین توکن هایی را B-token می نامند. به عنوان مثال، به ازای هر ۱۰۰ BBTC که بایننس صادر می کند، باید ۱۰۰ بیت کوین به عنوان وثیقه داشته باشد. قیمت BBTC برگرفته از قیمت BTC است.

طبق اخبار بورس سیگنال “”، بانکداری به نام چارلز کاست موارد دیگری را شناسایی کرد که بایننس وجوه خود را با دارایی های مشتریان ترکیب کرد. این همه اشتباه توسط بزرگترین صرافی جهان واقعا باعث تعجب است!


منبع

کمتر از ۳ ماه تا هاوینگ لایت کوین؛ رشد قیمت و تکرار تاریخ یا تله نهنگ‌ها؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا