اخبار ارز دیجیتال

بایننس، مدیرش و سه اینفلوئنسر معروف کریپتو محکوم شدند! – “”

بایننس، مدیرش و سه اینفلوئنسر معروف کریپتو محکوم شدند! – بورس سیگنال “”

بایننس، مدیرش و سه اینفلوئنسر معروف کریپتو محکوم شدند!

جیمی باتلر، ستاره معروف بایننس، CZ و NBA به دلیل ادعاهایی مبنی بر بازاریابی اوراق بهادار ثبت نشده، با شکایت یک میلیارد دلاری مواجه شده اند.

صرافی پیشرو Binance و مدیر اجرایی آن، Changpeng Zhao، اخیراً برابر ناملایمات و چالش های جدی قرار گرفتند. تنها چهار روز پس از اینکه کمیسیون معاملات فیوچرز کالا (CFTC) از این صرافی شکایت کرد، حال Binance با یک نبرد حقوقی دیگر روبرو است.

بایننس با مشکلات حقوقی جدیدی روبرو شد

موسسه حقوقی Moscowitz و Boies Schiller Flexner، که وکالت دیوید بویز را برعهده دارد، در اواخر عصر ۳۱ مارس یک شکایت دسته جمعی تنظیم کرد. این شکایت به طور خاص شعبه آمریکایی Binance، سه نهاد بین المللی اصلی آن و مدیر عامل CZ را هدف قرار می دهد. همچنین در این پرونده از بسکتبالیست جیمی باتلر و دو اینفلوئنسر رمزارز دیگر شکایت شد.

آخرین شکایت مربوط به همان اتهام اساسی است که توسط مقامات ایالات متحده مطرح شد. این شکایت مبنی بر این است که بایننس اجازه معاملات ارزهایی که اوراق بهادار ثبت نشده تلقی می شوند را می دهد. و اینکه تعداد کمی از کارشناسان مالی در رسانه های اجتماعی، با هدف منافع تجاری برای این صرافی تبلیغ کردند. به غیر از باتلر، از حامیان برجسته رمزارز، بن آرمسترانگ و گراهام استفان در شکایت رسمی نام برده شده ‌است.

این گزارش به طور قاطع ادعا می کند که:

این نمونه ای از یک صرافی متمرکز است که فروش یک اوراق بهادار ثبت نشده را ترویج می کند.

دشمنی شرکت های حقوقی با اینفلوئنسرها

طبق گزارشات فورچون، شرکت های حقوقی قبلاً برای پیگیری یک دادخواست دسته جمعی علیه وویجر و دو پرونده قضایی مرتبط با فروپاشی FTX همکاری کردند. اولین مورد از این حملات اخیر متوجه افراد مشهوری بود که برای صرافی ارزهای دیجیتال به عنوان سفیران برند با غرامت بالا کار می کردند. این افراد شامل لری دیوید کمدین، شکیل اونیل و استف کوری بسکتبالیست و تام بردی نماد فوتبال بودند.

در اواسط ماه مارس، Moscowitz Law و Boies Schiller شکایتی علیه هشت اینفلوئنسر که به خاطر حمایت از صرافی FTX، رمزارز FTT دریافت کرده بودند، مطرح کردند. در این دادخواست تاکید شد که اینفلوئنسرها مسئول هر گونه ضرر و زیان ناشی از فروپاشی یا ورشکستی این پلتفرم ها به دلیل جذب طرفدارانشان به انجام معاملات در آنها هستند.

طبق آمار بورس سیگنال “”، قیمت BNB، ارز دیجیتال بایننس، در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افت تقریبا ۰.۴۰ درصدی بود و در حال حاضر با قیمت ۳۱۵ دلار در حال مبادله است.

منبع

سوزاندن ۱٫۳ میلیارد توکن شیبا در یک روز؟! - ارز دیجیتال نیوز
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا