اخبار ارز دیجیتال

بازگشت غرورآفرین بانک کوین، میم کوین محبوب سولانا! – “”

بازگشت غرورآفرین بانک کوین، میم کوین محبوب سولانا! – بورس سیگنال “”

بازگشت غرورآفرین بانک کوین، میم کوین محبوب سولانا!

بانک کوین (BONK) که متعلق به شبکه سولانا است، با ۲۴ درصد رشد به بازار بازگشت.

میم کوین BONK پس از تجربه کاهش قیمت در ماه‌های گذشته، با رونق جدیدی به بازار کریپتو برگشت.  اخبار جدید در مورد ETF بیت‌کوین و تقاضای BlackRock برای ETF بیت‌کوین در بازار ارز دیجیتال تحریک کننده این رشد بود. این حواشی باعث افزایش اعتماد به بازار این میم کوین شده است.  رشد اخیر بازار ارز دیجیتال، به همراه رشد قیمت BONK، نشان دهنده تحول در بازار است.

روند رشد بانک کوین

این ارز دیجیتال در ۵ ژانویه امسال به رقم ۰.۰۰۰۰۰۴۹۲۲ رسید و سپس دچار روند کاهشی شد.

در ماه فوریه، BONK از معامله زیر MA50 روزانه خودداری کرد و در همان محدوده باقی ماند.

در ۲۳ ژوئن، BONK افزایش سریعی را تجربه کرد که تا امروز نیز ادامه یافت و به بالاترین حد روزانه ۰.۰۰۰۰۰۰۴۸۶ دلار رسید. حین نگارش این مقاله از بورس سیگنال “”، بانک کوین نسبت به روز گذشته  ۲۵ درصد افزایش یافت و به $۰.۰۰۰۰۰۰۴۱ رسید. همچنین این توکن در طی هفته گذشته نیز ۳۳ درصد افزایش پیدا کرد.

این روند رشد نمایانگر این است که این میم کوین از میانگین حرکتی MA 50 دور می شود. و حالا باید  منتظر بمانیم که این سرعت رشد ثابت خواهد ماند یا خیر.

BONK پس از یک رالی عظیم در ابتدای سال، تقریباً ۹۲٪ از بالاترین رکورد خود کمتر شد. BONK در ماه ژانویه در اکوسیستم Solana مورد توجه قرار گرفت، درست پس از آنکه فروپاشی صرافی FTX به احساسات پیرامون بازار ضربه زده بود.

در ماه آوریل، به نقل از یوتودی، توسعه‌دهندگان BONK از راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز بومی خود (DEX) رونمایی کردند. 

کاربران می توانند از آن برای مبادلات بانک کوین، سولانا و استیبل کوین ها استفاده کنند. توکن‌های Bonk و BonkSwap LP position، سود کاربران را افزایش خواهند داد. این یکی از مهم ترین پروژه هایی است که برای ارز دیجیتال Bonk عرضه شد.

منبع

پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (19 آذر)
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 6 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا