اخبار ارز دیجیتال

بازگشت شیبا اینو به‌عنوان بزرگ‌ترین هلدینگ نهنگ ‌ها

بازگشت شیبا اینو به‌عنوان بزرگ‌ترین هلدینگ نهنگ ‌ها

بازگشت شیبا اینو به‌عنوان بزرگ‌ترین هلدینگ نهنگ ‌ها

شیبا اینو به‌عنوان بزرگ ‌ترین هلدینگ نهنگ ‌ها و یکی از دارایی ‌های خریداری ‌شده بازمی‌ گردد.

بر اساس توئیتی که اخیرا توسط داده های WhaleStats منتشر شده است، ۱۰۰ نهنگ بزرگی که روی توکن‌های مبتنی بر اتریوم سرمایه‌ گذاری شده ‌اند، دوباره مقادیر زیادی SHIB را جمع‌آوری کرده‌اند. از زمان نگارش این مقاله، دومین ارز دیجیتال میم بزرگترین بخش از سبد آنها را تشکیل می دهد.

توییت منتشر شده توسط پلتفرم ویل استیت نشان می دهد که شیبا اینو وارد فهرست ده دارایی دیجیتالی برتر در زنجیره اتریوم شده است. به گفته وب سایت این پلتفرم، SHIB همچنین بزرگترین ارز رمزنگاری شده توسط این نهنگ ها به ارزش دلار است.

طبق داده های بورس سیگنال “”،‌ نهنگ‌ ها اخیراً SHIB را جمع‌آوری کرده ‌اند و اکنون نمونه کارها شامل ۲۲.۳۵ درصد از این توکن میم محبوب است که برابر با ۵۵۹,۹۷۴,۴۳۲ دلار است. از جمله توکن هایی که در کنار Shiba Inu در نمونه کارها قرار دارند، LINK توکن بومی Chainlink است. در حال حاضر، این توکن ERC-20 پرمعامله ترین است، در حالی که BAT گسترده ترین توکن است.

یک نهنگ نزدیک به یک میلیارد SHIB را تصاحب کرد

یک هفته پیش، یک سرمایه ‌گذار بزرگ اتریوم «گیملی» که کیف پول خود را به نام تالکین ارباب حلقه‌ها نامگذاری کرده بود، ۷۵۰ میلیارد شیبا اینو به دست آورده است. او آنها را در سه تراکنش ۲۵۰ میلیارد ارز دیجیتال به کیف پول خود منتقل کرد. در مجموع، این سرمایه گذار مبلغ حیرت آور ۸.۴ میلیون دلار را برای این مقدار میم کوین پرداخت کرده است.
منبع

آیا رمزارزها وارد تجارت خارجی ایران می‌شود؟ - ارز دیجیتال نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا