اخبار

بازار بورس تهران در مسیر منطقی رشد

در معاملات امروز شاخص کل با رشد ۴۳۰ واحدی بار دیگر به ۳۰۷ هزار واحد رسید. اما شاخص هم وزن با رشد بیشتر ۶۸۰ واحدی به ۸۸۴۵۰ واحد رسید.

اگرچه نمادهای پرببینده بورسی اغلب انتهای زمان معاملات در دامنه منفی معامله می شدند اما سهام زیادی هم مثبت و حتی صف خرید داشتند. بعد از ریزش یکپارچه ای که در مهرماه برای بیشتر سهام اتفاق افتاد ، بیشتر سهام روند منطقی تری را در پیش گرفتند و بازار متعادل تری را این روزها شاهد هستیم .
بیشترین ارزش معاملات را فلزات اساسی از آن خود کردند خبر افزایش صادرات #ذوب #فولاژ #فولاد #فخوز و #هرمز در ماه اخیر تقاضا را در این گروه افزایش داده بود
خودرویی ها دومین گروه از حیث ارزش معاملات بودند #خزامیا امروز با توجه به قرار گرفتن در ناحیه حمایتی مناسب مورد توجه قرار گرفته بود و صف خرید میلیونی تشکیل داده بود هم چنین ورود پول هوشمند در سهم مشهود بود.
خبر افزایش سرمایه ۱۱۷ درصدی #شبندر نیز از محل سایر اندوخته ها بعد از تایم معاملات به بازار مخابره شد که می تواند تأثیر مثبتی بر این گروه و هم چنین بازار در معاملات هفته آینده داشته باشد.
#کقزوی یکی از سهامی بود که در فیلترهای زیادی دیده می شد ، حجم بالای معاملات ، کدبه کد حقوقی به حقیقی و ورود پول هوشمند نشان می داد که خبرهایی در سهم وجود دارد و قابل بررسی خواهد بود.
#فاراک هم یکی دیگر از سهام موردتوجه بازار بود و سرانه و قدرت خرید بالایی در میان حقیقی ها داشت ، به نظر می رسد این سهم نیز مجددأ به سقف تاریخی خود می اندیشد.
در هفته ی که گذشت سهام #تکنو #غگلستا و #خمحرکه بیشترین بازدهی هفته را به خود اختصاص دادند.
شاخص کل بار دیگر می تواند ۳۲۰ هزار واحد را پس بگیرد و حتی از آن عبور کند . صبر و داشتن استراتژی مناسب شما را در رسیدن به بازدهی قابل قبول کمک خواهد کرد.

زمین لرزه ۴.۲ ریشتری مشهد را لرزاند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − نه =

دکمه بازگشت به بالا