اخبار ارز دیجیتال

بارقه امید در بازار اتریوم با 5 درصد صعود

بارقه امید در بازار اتریوم با 5 درصد صعود

بارقه امید در بازار اتریوم با 5 درصد صعود

اتریوم با موفقیت از خط پشتیبانی ۱۰۳۰ دلاری خارج شد و در ۲۴ ساعت گذشته ۵ درصد به دست آورد.

در یکی از بررسی‌های اخیر خود در بازار ارز دیجیتال، توضیح دادیم که چگونه اتریوم به سطح پشتیبانی مهمی می ‌رسد که می ‌تواند پایه‌ ای برای افزایش بازگشت موفقیت آمیز احتمالی آینده در دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار باشد. این حمایت بر اساس عملکرد قیمت قبلی اتر بود که قبلاً در ۱۸ ژوئن و ۱ ژوئیه به محدوده قیمت ۱۰۰۰ دلار رسیده بود.

خوشبختانه، قدرت خرید گاوها برای بالا بردن قیمت دارایی با پشتیبانی محلی کافی بود و می توانست اتر را مستقیماً به پایین ترین سطح محلی جدید راه اندازی کند.

علاوه بر پشتیبانی تاریخی قیمت، اتریوم توسط پشتیبانی خط روند محلی هدایت می‌شود که می‌ تواند بخشی از شکل‌ گیری گوه باشد که اغلب در طول روندهای صعودی یا نزولی شدید ظاهر می ‌شود.

تشکیل گوه بازتابی از “سرد شدن” بازار پس از یک حرکت نوسان و قوی قیمت است. معامله‌ گران معمولاً سرمایه گذاری هایی می کنند که در شکل‌ گیری گوه در حال حرکت هستند، زیرا برخی آن را به عنوان یک الگوی معکوس تلقی می‌کنند.

چه چیزی ممکن است قیمت اتریوم را بالا ببرد؟

متأسفانه، جهش ۵ درصدی نباید حرکتی بزرگ برای دارایی نسبتاً بی ثباتی مانند اتریوم در نظر گرفته شود، زیرا باید حداقل ۱۰۰ درصد ارزش فعلی خود را به دست آورد تا حداقل نیمی از زیان هایی را که از ماه می با آن مواجه شده است، جبران کند.

SEC مرتبط مهلت تایید ETF بیت کوین Ark Invest را تمدید کرد تنها کاتالیزور واقع بینانه در صنعت در حال حاضر داده های تورم مورد انتظار، افزایش نسبتا آرام نرخ و فقدان رویدادهایی است که می تواند به نوعی بازار انواع قرارداد هوشمند و خود صنعت را بی اعتبار کند. بر اساس جدیدترین داده‌ها در مورد جریان‌های خالص نهادی، سرمایه‌گذاران بزرگ هنوز آماده حمایت از بازار دارایی‌های دیجیتال نیستند و در انتظار تغییر اساسی در احساسات بازار هستند.
منبع

تحلیل قیمت پولکادات: احتمال رشد قیمت | 9 دی - بورس سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا