اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک مرد سال ۲۰۲۱ نشریه تایم شد – ارزدیجیتال

ایلان ماسک مرد سال ۲۰۲۱ نشریه تایم شد – ارزدیجیتال

تایم (TIME)، یکی از معتبرترین نشریه‌ها و رسانه‌های خبری سراسر جهان، ایلان ماسک را به‌عنوان چهره سال ۲۰۲۱ خود انتخاب کرد. او در مصاحبه با این نشریه گفته است مطمئن نیست که ارزهای دیجیتال روزی جایگزین ارزهای فیات شوند.

به گزارش کوین دسک، نشریه تایم روز گذشته ایلان ماسک را به‌عنوان مرد سال ۲۰۲۱ خود انتخاب کرد. ثروتمندترین مرد جهان در گفت‌وگو با این نشریه گفت که «شک دارد ارزهای دیجیتال بتوانند روزی جایگزین ارزهای فیات شوند».

نشریه تایم از ۲۰۲۱ با عنوان «سال بدون مرز ایلان» یاد کرده است و دلیل این نام‌گذاری هم اظهارنظرها، فعالیت‌ها و دستاوردهای قابل‌توجه ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس (SpaceX)، در سال ۲۰۲۱ میلادی بوده است.

ماسک به تایم گفته که از نظر او ارز دیجیتال حوزه جذابی است و می‌تواند بی‌اندازه راجع به ماهیت پول به‌عنوان «یک سیستم اطلاعاتی برای توزیع منابع» صحبت کند؛ با این حال شک دارد ارزهای دیجیتال روزی جایگزین ارزهای فیات شوند.

ایلان ماسک مرد سال ۲۰۲۱ نشریه تایم شد

ماسک اخیراً به‌واسطه تأثیرگذاری‌های عمیق مثبت و منفی خود بر ارزهای دیجیتال، به‌ویژه بر قیمت بیت کوین و دوج کوین، در فهرست تأثیرگذارترین چهره‌های کوین دسک قرار گرفته بود و به‌عنوان چهره سال این رسانه در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد.

ماسک درباره اینکه اقدامات تأثیرگذار او اغلب با انتقاد مواجه می‌شود، به نشریه تایم گفت:

بازارها همواره در خود جنب‌وجوش ایجاد می‌کنند و می‌توانم بگویم که [این تحرکات] هیچ پایه و اساسی ندارند. بنابراین آیا اظهارنظرهای من اساساً با حرکات بازار که در هر صورت ممکن است اتفاق بیفتند، تفاوتی دارد؟ من که فکر نمی‌کنم این‌طور باشد.

منبع

مهم‌ترین عامل موفقیت استیبل کوین‌ها چیست؟ - ارز دیجیتال نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا